Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


JARNÍ VÍDEŇ

Kód zájezdu 992301
Stránka v katalogu 89
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Rakousko
Oblast Ostatní
Místo Vídeň
Obrázek není k dispozici.

Vídeň je město, které je pro svoji skvělou nenásilnou kombinaci vznešené historie a moderního dynamického života milováno a obdivováno po celý rok. Na každém kroku tu potkáváte noblesnost Habsburků i rozvernost Hundertwassera.

Program

1. den: Odjezd z ČR ráno kolem 4.-5. hodiny. Příjezd do Vídně v dopoledních hodinách. Navštívíte CÍSAŘSKÝ ZÁMEK Schönbrunn, který je pro své krásné zahrady i bohatou výzdobu interiérů právem nazýván „RAKOUSKÉ VERSAILLES“. Velký prohlídkový okruh Vám představí 40 místností bytu nejen císaře Franze Josefa a císařovny Sissi, ale i Marie Terezie. Ještě pozdravíte HUNDERTWASSEROVY DOMY, bizarní barevné stavby zcela atypických tvarů, které budí zájem turistů ze všech koutů světa. Ubytování. Krátký odpočinek. Možnost SPOLEČNÉ VEČEŘE v centru Vídně. Ve večerních hodinách Vás ještě přivítají brány proslulého ZÁBAVNÍHO PARKU PRATER. Mnohé zdejší atrakce patří k nejunikátnějším na světě. Symbolem Pratru je OBŘÍ RUSKÉ KOLO, z jehož kabin je nádherný výhled na město. Nocleh.

2. den: Po snídani odjezd k ZÁMKU BELVEDERE, kde si prohlédnete krásné ZAHRADY vystavěné podle vzoru francouzských Versailles. Poté odjedete do VÍDEŇSKÉ STÁTNÍ OPERY, kde Vám nabízíme jedinečnou příležitost zažít komentovanou prohlídku. Prohlédnete si honosné prostory a dozvíte se mnoho zajímavostí o Plese v Opeře, který je každoroční renomovanou mezinárodní událostí. Během pěšího okruhu HISTORICKÝM CENTREM poznáte další významná místa Vídně: nádhernou gotickou katedrálu Dóm sv. Štěpána, Parlament, Korutanskou třídu, Burgtheater, atd. Program zájezdu zakončíte na Dunajské věži, nejvyšší stavbě Vídně DONAUTURM. Pohled na osvětlené město z vyhlídkových teras a z otáčivé restaurace, kam doporučujeme zajít na šálek voňavé kávy a na pravý vídeňský „Sacher-Torte“, bude jistě příjemným rozloučením. Návrat do ČR kolem 23.00 hod.

Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín 1/2 1/1
16.5.2020 - 17.5.2020 3 190 Kč 3 790 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, 1x hotel, 1x snídaně, odborný průvodce CK.

Volitelné příplatky

  • večeře 3 chody 20-25 EUR. Platba v místě.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 45 EUR
  • Při objednávce uvádějte číslo cestovního dokladu.

Odjezdy

  • C (Plzeň - Stod - Holýšov - Horšovský Týn - Domažlice - Klatovy - Horažďovice - Strakonice - České Budějovice)
  • PS1 (Sokolov - Cheb - Mariánské Lázně - Horšovský Týn)
  • PS2 (Kašperské Hory - Sušice - Klatovy - Rabí - Horažďovice - Klatovy)
  • PS3 (Praha - Beroun - Rokycany - Plzeň)