Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


FASCINUJÍCÍ ORLÍ HNÍZDO

Kód zájezdu 991801
Stránka v katalogu 95
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Německo
Oblast Berchtesgadenské Alpy
Místo Orlí hnízdo
Obrázek není k dispozici.

Hitlerovo Orlí hnízdo navštíví ročně tisíce turistů. I vy pojeďte s námi poznávat přírodní krásy Berchtesgadenských Alp, ve kterých
se odehrávaly velké události světových dějin.

Program

1. den: Ranní přivítání v kraji, kterému vévodí hora Watzmann, Vám připraví průzračné JEZERO KÖNIGSEE, po jehož hladině se lodí přeplavíte až ke kapli sv. Bartoloměje. Na zdejším romantickém poloostrově vás čeká PROCHÁZKA POD STRMÉ STĚNY WATZMANNU a s krásnými pohledy na hladinu Královského jezera. Do výchozího místa se pak opět vrátíte s pomocí lodi na elektrický pohon. Možnost koupání v průzračné vodě jezera. Dále vás čeká výjezd LANOVKOU na HORU UNTERSBERG do výšky 1.776 m.n.m., která leží přímo na hranici mezi Rakouskem a Německem. Z jejího vrcholu se vám otevřou fascinující panoramatické výhledy na Berchtesgadensko, Solnou komoru a Vysoké Taury. Zájemci mohou na vrcholu podniknout krátký turistický výšlap. V případě volného času krátká zastávka k procházce po kolonádě v noblesních lázních BAD REICHENHALL, obklopených ze všech stran Alpami. Ve městě má sílo 1. německá firma vyrábějící čokoládové pralinky Mozartovy koule, které mohou být milým dárkem z vašeho výletu. Odjezd do hotelu. Večeře. Nocleh.

2. den: po bohaté snídani se rozloučíte s hotelem a záhy už opět budete místními linkovými autobusy stoupat po horské silnici k Hitlerovu ORLÍMU HNÍZDU. Až do interiérů mystické stavby ve skalách nad Berchtesgadenem Vás doveze výtah s benátskými zrcadly na stěnách. Projdete si celou stavbu, kterou dostal Adolf Hitler jako dárek k padesátým narozeninám od svého osobního sekretáře Martina Bormanna, a budete se pak jistě dlouho těšit z výhledu na okolní nádhernou krajinu, která je součástí NÁRODNÍHO PARKU BERCHTESGADENSKO. Krásnou alpskou přírodu si budete moci vychutnat také odpoledne. To bude věnováno SOUTĚSCE ALMBACHKLAMM, která se táhne v délce tři kilometry a nabízí zajímavý výlet plný úžasných zážitků. Během výstupu skalnatou soutěskou po lávkách a skrz skalní tunely uvidíte nejen vodopády a nespočet kaskád s křišťálově průzračnou vodou, ale zastavíte se také ve starém mlýně a cestou Vás jistě zaujme několik původních alpských statků.

Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín Upř. 1/2 nebo 1/3 1/1
25.7.2020 - 26.7.2020 vyprodáno 3 790 Kč 4 190 Kč
29.8.2020 - 30.8.2020 - 3 790 Kč 4 190 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, mýtné vysokohorské panoramatické silnice, 1x hotel, 1x snídaně, 1x večeře, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 65 EUR

Odjezdy

  • A (Plzeň - Přeštice - Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn)
  • PS1 (Sokolov - Cheb - Mariánské Lázně - Horšovský Týn)
  • PS2 (Kašperské Hory - Sušice - Klatovy - Rabí - Horažďovice - Klatovy)
  • PS3 (Praha - Beroun - Rokycany - Plzeň)