Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


HOLANDSKO, EVROPSKÁ KVĚTINOVÁ ŘÍŠE

Kód zájezdu 992601
Stránka v katalogu 87
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Nizozemsko
Oblast Ostatní
Místo Květinové korzo + Amsterdam
Obrázek není k dispozici.

Holandsko je zemí, která útočí na všechny smysly. Oči oslní pestré barvy tulipánů, narcisů, hyacintů a mnohých dalších druhů květin. Uši zachytí sténání otáčejících se křídel větrných mlýnů, do něhož rytmicky zaznívá klapot dřeváků, a nosu pronikavě zavoní sýry a chaluhy v mořském příboji. Na Holandsku jsou však nejhezčí jeho usměvaví a přátelští lidé.

Zájezd pořádáme v době konání květinového korza!

Program

1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách.

2. den: Ráno navštívíte Zaanse Schans, OBYDLENÝ SKANZEN pod širým nebem s domky a mlýny ze dřeva. Najdete tu manufakturu s výrobou dřeváků, slévárnu zinku, pekárnu i výrobnu sýrů. Keukenhof Vám nabídne NEJVĚTŠÍ SVĚTOVÉ KVĚTINOVÉ ZAHRADY s 28 ha tulipánů, narcisů, hyacintů a jiných květin, kvetoucích křovin, starých stromů, rybníčků a fontán. Keukenhof má také deset měnících se uzavřených květinových výstav či sedm tematických zahrad s větrnými mlýny. Přejezd na ubytování. Volný program. Nocleh.

3. den: Zúčastníte se NEJVĚTŠÍ KVĚTINOVÉ AUKCE NA SVĚTĚ v Aalsmeru. Denně tady mění majitele kolem 14 milionů květin, určených do míst po celé zeměkouli. Historické staré město Alkmaar s mnoha starobylými štítovými domy je známé svými pátečními SÝROVÝMI TRHY. V centru Alkmaaru jsou vystaveny sýry eidam a gouda, které se podle prastaré tradice ochutnávají, prohlížejí a prodávají. Typickou holandskou krajinou s loukami, mlýny a hrázemi se dojede do rybářské vesnice VOLENDAM. Barevné rybářské domky u úzkých grachtů a zvedacích mostů i obyvatelé v dobových krojích na Vás dýchnou pravou holandskou atmosféru. Mezi nejnavštěvovanější místa v zemi patří MADURODAM, Holandsko zmenšené v měřítku 1:25 a doplněné o mobilní modely dálnic, přístavu, letiště i železniční okruhy. Vpodvečer Vás zavedeme do výborné restaurace. Protože se nachází v blízkosti moře, čeká Vás kouzelný západ slunce i romantická procházka po pláži. Návrat do hotelu. Nocleh.

4. den: Po snídani zavítáte na KVĚTINOVÉ KORZO. Jedná se o průvod alegorických vozů z tisíců řezaných květin. Květinové korzo je to nejkrásnější a nejvoňavější, co můžete v Holandsku vidět a zažít. Hlavní město AMSTERDAM budete poznávat jak z plavby lodí po grachtech, tak při pěším okruhu. Amsterdam má brusírny diamantů, zajímavé pamětihodnosti, muzea chránící cenné umělecké sbírky i pověstné uličky s „výlohami lásky“.

5. den: Ráno návrat domů.

Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín 1/2 nebo 1/3
22.4.2020 - 26.4.2020 8 990 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, 2x hotel, 2x snídaně, 1x večeře, odborný průvodce CK.

Volitelné příplatky

  • večeře 24.04. cca 17 EUR/os. Platba v místě.

Služby placené v místě

  • pobytová taxa 5 EUR/os./den

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 75 EUR

Odjezdy

  • B (Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn - Holýšov - Stod - Plzeň - Rozvadov)
  • S1 (Cheb - Mariánské Lázně - Bor u Tachova - Horšovský Týn)
  • S2 (Kolinec - Sušice - Horažďovice - Klatovy)
  • S3 (Praha - Beroun - Rokycany - Plzeň)