Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2019

Detail [›]
-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


OD TYRKYSOVÝCH JEZER ŠVÝCARSKA A FRANCIE AZ K NEJVYŠŠÍ HOŘE EVROPY

Kód zájezdu 991121
Stránka v katalogu 92
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Francie
Oblast Savojsko
Místo Mont Blanc a jezerní města Francie a Švýcarska
Obrázek není k dispozici.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
 

Dotkněte se s námi nejvyšší hory Francie Mont Blanc, která je se svými 4.807 m n. m. nejvyšší horou Evropy. Leží v nejkrásnějším evropském horském masívu, jehož kráse směle konkuruje kouzelná krajina s čarokrásnou přírodou a výstavními jezerními městy Francie a Švýcarska.

1. den: Kolem 23.00 hod. odjezd z ČR do Švýcarska.

2. den: Ráno příjezd do „nejšvýcarštějšího“ města GRUYERES s nádherným středověkým hradem situovaným na kopci a okouzlujícím historickým centrem, které si prohlédnete. Po EXKURZI ve vyhlášené SÝRÁRNĚ přejedete do malebného městečka VEVEY, které leží přímo u ŽENEVSKÉHO JEZERA. Prohlédnete si sochu Ch. Chaplina i obří vidličku Alimentarium a pak se podél rozkvetlých břehů jezera vydáte přes MONTREUX, kde se pozdravíte s F. Mercurym, k VODNÍMU HRADU CHILLON, jehož zajímavé interiéry si můžete prohlédnout s českým komentářem. Odtud odjezd do jezerního letoviska THONON-LES-BAIS: ubytování v hotelu, volný program s možností relaxace u hotelového bazénu. Večeře. Hotel je vyhlášený výbornou kuchyní. Nocleh.

3. den: Ráno navštívíte překrásné ZAHRADY pěti smyslů v YVOIRE, které jsou položené přímo u břehů Ženevského jezera. Příjemné poledne Vám připraví nádherné historické městečko ANNECY, kterému se přezdívá „francouzské Benátky“. Leží u stejnojmenného jezera, ve kterém se dá koupat. Kromě úzkých středověkých uliček, kamenných mostů zdobených barevnými muškáty, katedrály a vězení na ostrově, nad kterým se tyčí mohutný hrad, nabízí příjemné restaurace plné dobrého jídla. Při zpáteční cestě do hotelu EXKURZE v rodinném VINAŘSTVÍ s dlouhou tradicí. Návrat do hotelu, večeře. Nocleh.

4. den: Po snídani odjezd údolím horské říčky Dranse de Morzine do kolébky francouzských zimních sporů CHAMONIX. Je to zároveň východisko k vysokohorským vyhlídkovým bodům nejvyšší hory Evropy MONT BLANC. Ze Chamonix pojedete NEJVÝŠE POLOŽENOU LANOVKOU V EVROPĚ na Aiguille du Midi (3.842 m n. m.). Na vrcholu je několik vyhlídkových teras. Na tu nejlepší, odkud budete mít nejvyšší horu Evropy téměř na dosah ruky, Vás o 40 m výš vyveze výtah. Zájemci mohou uskutečnit cca tří hodinovou pěknou túru z Plan d´Aiguille do Montenvers. Dojde se až k MER DE GLACE, nejkrásnějšímu ledovci v masívu Mont Blanc a k LEDOVCOVÉ JESKYNI, kterou je možné si prohlédnout. Ostatní mohou k ledovci a k ledovcové jeskyni sjet lanovkou. Návrat zubačkou do Chamonix, kde bude příležitost k nákupům a k návštěvě některé z restaurací. Odtud odjezd zpět domů.

5. den: Návrat do ČR cca v 7.00 hod.

Pozn.: Změna programu vyhrazena

 
 

Ceník

Termín 1/2 1/3
21.8.2019 - 25.8.2019 7 990 Kč 7 390 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava lux busem, 2x hotel, 2x snídaně, 2x večeře, odborný průvodce CK.

Služby placené v místě

  • pobytová taxa 1,50 EUR/os./den

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 80 EUR

Odjezdy

  • E (Praha - Beroun - Rokycany - Plzeň - Přeštice - Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn - Folmava)
  • PS1 (Sokolov - Cheb - Mariánské Lázně - Horšovský Týn)
  • PS2 (Kašperské Hory - Sušice - Klatovy - Rabí - Horažďovice - Klatovy)
  • PS7 (Blovice - Nepomuk - Klatovy)
  • S2 (Kolinec - Sušice - Horažďovice - Klatovy)
  • S7 (Nepomuk - Klatovy)