Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2019

Detail [›]
-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


PERLY BRANIBORSKA, BERLÍN & ZÁMEK SANSSOUCI

Kód zájezdu 991171
Stránka v katalogu 92
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Německo
Oblast Ostatní
Místo Berlín a okolí
Obrázek není k dispozici.

Přijměte pozvání k příjemné návštěvě hlavního města Německa. Přesvědčíte se, že Berlín je zajímavé a elegantní město, které stále žije. Má více mostů než italské Benátky, krásné renesanční i barokní stavby, a zároveň je moderní metropolí se širokými zelenými bulváry. Zajímavá je i Postupim, známé nákladné sídlo německých císařů. 

Program

1. den: Ráno odjezd cca 4.30–5.30 hod. do SRN. Těšit se můžete na poznání Postupimi, jednoho z nejbohatších německých měst. POSTUPIM se zapsala do historie jako nákladné císařské sídlo. Uvidíte historické centrum, půvabnou holandskou čtvrť cihlových domů, unikátní ruskou kolonii Alexandrowka se 13 bohatě zdobenými dřevěnými budovami (UNESCO) a pověstnou Braniborskou branou se nasměrujete k rokokovému ZÁMKU SANSSOUCI, zdejší největší nádheře. Úchvatný třípatrový zámek obklopují TERASOVITÉ ZAHRADY s francouzskou květinovou zahradou s Velkou fontánou a množ- stvím mramorových soch, jezírek a vodotrysků. Součástí zámeckého areálu jsou další překrásné stavby jako např. KRUHOVÁ KNIHOVNA, která je obložená cedrovým dřevem a její strop zlatem, renesanční palác ORANŽERIE, romantický ČINSKÝ ČAJOVÝ PAVILON a především NOVÝ PALÁC s působivým Jeskynním sálem, Loveckou komorou a cennou OBRAZÁRNOU s díly italských a nizozemských STARÝCH MISTRŮ jako např. van Dyck, Rubens aj. V pozdním odpoledni odjezd do BERLÍNA. Ubytování, večeře/fakultativně. Odjezd do centra Berlína. Zážitková VEČERNÍ PLAVBA po Sprévě. Návrat do hotelu.

2. den: Po snídani na Vás čekají nejzajímavější místa Berlína: ŘÍŠSKÝ SNĚM, kde byla vyhlášena Výmarská republika a roku 1933 jmenován Adolf Hitler říšským kancléřem. Dnes zde sídlí Spolkový sněm. Projdeme nejslavnější bulvár UNTER DEN LINDEN vedoucí pod symbolem města – BRANIBORSKOU BRANOU, MUZEUM CHECK POINT CHARLIE, které poutavě a netradičním způsobem dokumentuje stavbu, historii i pád Berlínské zdi. Jsou zde ukázky neuvěřitelných úkrytů a způsobů, jakými se lidé snažili dosáhnout vytoužené svobody. Navštívíme největší chrám města BERLÍNSKÝ DÓM s 95 cennými sarkofágy německých králů a kurfiřtů, ALEXANDROVO NÁMĚSTÍ S ČERVENOU RADNICÍ. Volný čas k posezení v kavárnách, k nákupům apod. Návrat domů do půlnoci.

Pozn.: Změna program vyhrazena.  

 

 
 

Ceník

Termín 1 /2 do 12 let 3. osoba
22.9.2018 - 23.9.2018 3 590 Kč 2 590 Kč 3 290 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava lux busem, 1x hotel, 1x snídaně, odborný průvodce CK.

Volitelné příplatky

  • jednolůžkový pokoj 450,- Kč/os./den

Služby placené v místě

  • pobytová taxa 1,50 EUR/os./den

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 45 EUR

Odjezdy

  • G (Klatovy - Domažlice - Plzeň - Praha)