Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


DO VÍDNĚ ZA POZNÁNÍM I NA KAFÍČKO

Kód zájezdu 992311
Stránka v katalogu 89
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Rakousko
Oblast Ostatní
Místo Vídeň
Obrázek není k dispozici.
Slavnosti So ...
Hallein soln ...
Hallein soln ...
hrad Hohenwe ...
ledovcová je ...
 

Vídeň je fascinující město, které bylo odjakživa centrem společenského života, vzdělanosti a noblesy. Udělejte si pěkný víkend a zavítejte s námi do rakouské metropole! Vídní a její atmosférou budete nadšeni!

Ráno kolem 4.30 hod. odjezd z ČR do Rakouska. Před polednem je plánovaný příjezd do VÍDNĚ. Nejprve se krátce zastavíme u císařského ZÁMKU SCHÖNBRUNN, odkud přejedeme k barevným DOMŮM bizarních tvarů architekta HUNDERTWASSERA. Slavná stavba je charakteristická zakřivenými nepravidelnými okny a atypickými sloupy. Krásy moderní vídeňské architektury neobdivují jen turisté, nýbrž i sami Vídeňané. Dále Vám představíme architektonický skvost vídeňské secese – výstavní pavilon SECESSION, který dekoruje „zlatá hlávka zelí“. Na blízkém Karlově náměstí budeme obdivovat kontrast majestátního barokního KOSTELA KARLA BOROMEJSKÉHO se dvěma secesními pavilony. Jeden slouží jako vstup do metra a ve druhém sídlí kavárna. Příjemnou procházkou dojdeme až k císařské rezidenci HOFBURG. V mnohých našich programech jsme představili Muzeum Sisi a Stříbrnou komoru, které jsou umístěné v Hofburgu. Tentokrát Vám doporučujeme navštívit CÍSAŘSKOU KLENOTNICI, která je součástí rezidence. Tato nejvýznamnější klenotnice světa chrání dvě císařské koruny, Burgundský poklad z 15. století a poklad Řádu zlatého rouna Habsburků. K Vídni neodmyslitelně patří KAVÁRNY. Mají jich tu více než 1.500! Vyberte si tu svou a vychutnejte si šálek kávy a lahodný dort Sacher. Nebo si dejte pravý vídeňský řízek! V pozdním odpoledni odjezd zpět do ČR. Návrat domů do půlnoci.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín CENA
18.7.2020 - 18.7.2020 1 690 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 18 EUR

Odjezdy

  • C (Plzeň - Stod - Holýšov - Horšovský Týn - Domažlice - Klatovy - Horažďovice - Strakonice - České Budějovice)