Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


LAGO DI GARDA A OPERA VE VERONĚ

Kód zájezdu 992821
Stránka v katalogu 85
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Itálie
Oblast Lago di Garda
Místo Lago di Garda a Verona
Obrázek není k dispozici.

Největší italské jezero Lago di Garda patří k nejkrásnějším koutům Evropy. Díky svému ledovcovému původu je voda v jezeře průhledná a má překrásnou azurovou barvu. V severní části se kolem jezera tyčí skaliska připomínající fjord. Celé jezero lemuje jedinečná příroda se subtropickými květinami, palmami, citrusovníky nebo olivovníky. Je to ráj na zemi, do kterého Vám nabízíme pozvánku.

Program

1. den: Odjezd z ČR večer kolem 23. hod. přes SRN, Rakousko do Itálie.

2. den: Ráno příjezd k jezeru LAGO DI GARDA. Ráno Vás přivítá jezerní kráska, středověké městečko MALCESINE. Uchvátí vás krásná jezerní promenáda s malým přístavem, starobylé úzké uličky plné malých obchůdků a kaváren nebo jezerní hrad s panoramatickou terasou, na který si můžete vyšlápnout s průvodcem. Malcesine je situované na úpatí hory Monte Baldo, kam můžete vyjet lanovkou. Odměněni budete fantastickými výhledy na Lago di Garda. Nebo se nechte převézt lodí na protější břeh do kouzelné městečka LIMONE, posazeného uprostřed olivových hájů, palem, oleandrů a cypřišů. V jižním cípu sousedí Lago di Garda s významnou italskou vinařskou oblastí v kraji Lombardie. Budete mít skvělou příležitost zdejší KVALITNÍ VÍNA, VYHLÁŠENÝ OLIVOVÝ OLEJ a VYNIKAJÍCÍ SÝRY ochutnat i výhodně nakoupit. Odtud odjezd do hotelu. Ubytování. Nocleh.

3. den: Po snídani se Vám představí atraktivní městečko SIRMIONE, oblíbené místo odpočinku císaře Caesara, které leží na poloostrově vybíhajícím daleko do jezera. Nepřehlédnutelný je VODNÍ HRAD Castello Scaligero. Turisty láká také největší římská vila v severní Itálii CATULLOVY JESKYNĚ s mohutnými základy ve skále. Půvabný je opevněný přístav, kouzelné jsou středověké uličky plné obchůdků a kaváren. Doporučujeme půlhodinovou vyhlídkovou plavbu lodí. Poté je připravena prohlídka VERONY (UNESCO). Uvidíte slavný dům Casa di Giulietta s Juliiným balkonem, zajímavou Síň městské rady, jejíž střechu zdobí sochy slavných rodáků i nejkrásnější italské renesanční zahrady Giardino Giusti se slavným bludištěm, fontánami a sochami mezi cypřišemi. V zahradě je rozhledna, která Vám nabídne jeden z nejpůsobivějších pohledů na Veronu. Volný program k večeři. VEČERNÍ PŘEDSTAVENÍ V ANTICKÉ ARÉNĚ pod širým nebem, která se v sezóně téměř každý večer rozzáří tisíci svíčkami a rozezní nádhernou hudbou. Pro vás to bude slavná OPERA NABUCCO. Po představení odjezd domů.

4. den: Ráno návrat domů.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.

 

 
 

Ceník

Termín 1/2 1/1
2.7.2020 - 5.7.2020 3 990 Kč 5 290 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, 1x hotel, 1x snídaně, odborný průvodce CK.

Volitelné příplatky

  • Vstupenky: 04. 07. Nabucco od 29,50 EUR

Služby placené v místě

  • pobytová taxa 1,50 EUR/os./den

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 55 EUR

Odjezdy

  • A (Plzeň - Přeštice - Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn)
  • PS1 (Sokolov - Cheb - Mariánské Lázně - Horšovský Týn)
  • PS2 (Kašperské Hory - Sušice - Klatovy - Rabí - Horažďovice - Klatovy)
  • PS3 (Praha - Beroun - Rokycany - Plzeň)