Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2019

Detail [›]
-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


Z LUHAČOVIC ZA KRÁSAMI MORAVY

Kód zájezdu 990251
Stránka v katalogu 79
Kategorie Zájezdy v ČR
Země Česko
Oblast Severní Morava
Místo Luhačovice a okolí
Obrázek není k dispozici.

Program

 

1. den: Ráno odjezd do LUHAČOVIC. Ubytování, odpočinek. Odpolední relaxační program v hotelu nebo procházka s průvodcem k přehradě nebo volný program. Večeře.

2. den: Po snídani odjezd do ZLÍNU, kde se vám představí jeden z prvních mrakodrapů v Evropě dokončený v r. 1938, který sloužil jako správní budova č. 21 BAŤOVÝCH ZÁVODŮ. Raritou budovy je unikátním velkorozměrový výtahu s osobní pojízdnou kanceláří šéfa firmy Baťa. Jak výtah a kancelář fungovaly prozradí místní průvodce. Další skvělý zážitek vám připraví unikátní jízda OBĚŽNÝM VÝTAHEM Paternoster, který vás vyveze do 16. patra na střechu budovy, ze které je zajímavý výhled na celý Zlín včetně „pole“ Baťových cihlových domků. Poté vás čeká pohádkově romantický novorenesanční zámek LEŠNÁ. Při cca 45 minutové prohlídce lze vidět 11 dobově zařízených pokojů s unikátní dřevořezbářskou výzdobou, sbírkami porcelánu, stříbra a orientálních předmětů. Návrat do Luhačovic. Volno k obědu. Odpoledne komentovaná prohlídka města. LUHAČOVICE jsou největšími lázněmi na Moravě. Věhlas jim přinesly minerální prameny, které mají více než 300letou tradici. Nejznámější jsou Vincentka, Ottovka nebo Aloiska, které budete mít příležitost ochutnat. Na půvabu kouzelnému městečku ještě přidaly unikátní stavby slovenského architekta Dušana Jurkoviče. Není proto divu, že jej často vyhledávají filmaři, kteří zde právě natáčejí např. seriál „Četníci z Luhačovic“. Návrat do hotelu. Večeře.

3. den: Dopoledne se můžete těšit na nejkrásnější moravský barokní ZÁMEK BUCHLOVICE postavený na odstupňovaných terasách ve stylu honosné italské vily. Interiéry, v nichž se odráží neopakovatelná noblesní atmosféra, dávají v prohlídkové trase nahlédnout do hudebního sálu, knihovny, luxusních komnat či do koupelny s dobovým záchodem z poč. 20. století. Za návštěvu stojí rozlehlá ZÁMECKÁ ZAHRADA založena v italském stylu a později upravena podle vzoru francouzských zahrad, ve které byli pro nevšední krásu odnepaměti chování PÁVI. Druhé zastavení představí nejvýznamnější české poutní místo VELEHRAD s velkolepou Bazilikou Nanebevzetí Panny Marie a Cyrila a Metoděje, perlou moravského baroka. V závěru programu se zastavíte ve Vizovicích. Při EXKURZI V DESTILÉRII R. Jelínek se seznámíte s historií i výrobou, ochutnáte 3 výrobky a ještě si s sebou odvezete malou pozornost. Návrat do hotelu. Večeře.

4. den: Netradiční zážitek nabízí PLAVBA po BAŤOVĚ KANÁLE. Ve STRÁŽNICI navštívíte úžasný skanzen s více než 60 zajímavými objekty reprezentující lidovou architekturu moravského kraje od 18. století s ukázkami původních řemesel a chovem zvířat. V areálu je možnost občerstvení. Poté se již můžete těšit do obce Petrov, jejíž chloubou je památková rezervace PLŽE asi 80 VINNÝCH SKLEPŮ budovaných od 15. století. Bílo-modré sklípky vytvářejí ulicovou zástavbu se 2 náměstíčky. OCHUTNÁVKA a možnost nákupu VÍN. Návrat do hotelu. Večeře.

5. den: Po snídani odjezd do SLAVKOVA u Brna, známého ve světě jako Austerlitz, místo bitvy Tří císařů. Prohlédnout si můžete BAROKNÍ ZÁMEK, jeden z největších na Moravě. Oběd doporučujeme ve stylové restauraci SLAVKOVSKÉHO PIVOVARU, kde se vaří nefiltrované a nepasterizované pivo. Po zastávce u NAPOLEONOVA PAMÁTNÍKU bude následovat cesta domů. Návrat cca 19.00–20.30.

Pozn.: Změna programu vyhrazena. 

 
 

Ceník

Termín 1/2 3. osoba 1/1
7.10.2018 - 11.10.2018 5 790 Kč 4 990 Kč 6 490 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

 • doprava lux busem, 4x hotel/penzion, 4x snídaně, 4x večeře, částečná masáž, 2x vstup do bazénu/1 hod., odborný průvodce CK.

Služby placené v místě

 • lázeňská taxa 15,- Kč/os. 18-70let/noc

Poznámky

 • Doporučené kapesné na vstupné: cca 700 Kč
 • počet jednolůžkových pokojů omezen

Odjezdy

 • G (Klatovy - Domažlice - Plzeň - Praha)
 • PS1 (Sokolov - Cheb - Mariánské Lázně - Horšovský Týn)
 • PS2 (Kašperské Hory - Sušice - Klatovy - Rabí - Horažďovice - Klatovy)
 • PS4 (Ostrov nad Ohří - Karlovy Vary - Bečov nad teplou - Plzeň)
 • PS5 (Železná Ruda - Nýrsko - Klatovy)
 • PS6 (Kralovice - Plasy - Plzeň)
 • PS7 (Blovice - Nepomuk - Klatovy)