Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2019

Detail [›]
-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


TO NEJLEPŠÍ Z HANÉ A BRNA

Kód zájezdu 990261
Stránka v katalogu 76
Kategorie Zájezdy v ČR
Země Česko
Oblast Jižní Morava
Místo Brno a okolí
Obrázek není k dispozici.

Váženi přátelé, poznété krásné kósek našé země – Hanó: podívajó se na hrad Bózov, pak okóknó Hané Blaník a v nedělu pojedó do Brnó!

Program

 

1. den: Morava patří mezi nejoblíbenější cíle v naší zemi. Je to kraj bohatý a veselý. V tomto zájezdu vám představíme majestátní romantický HRAD BOUZOV přestavěný v historizujícím gotickém slohu Řádem německých rytířů, který mnozí znáte z televizní soutěže O poklad Anežky České nebo z pohádky O princezně Jasněnce a létajícím ševci. Díky mnoha věžím, cimbuřím, padacím mostům a ochozům si tu budete připadat jako v pohádce. Však se jich tu několik natáčel. Při komentované prohlídce můžete nahlédnout do hradní kuchyně, bytu arcivévody Evžena Habsburského, šatny hradní kapely, tajné chodby, lovecké síně, zbrojnice nebo kaple nebo se vydat na ochoz věže Hlásky a zažít celý hrad z ptačí perspektivy. Další raritou hanáckého kraje je uměle vytvořená JESKYNĚ pod Kunětickou horou v Kunštátu, která chrání 17 soch BLANICKÝCH RYTÍŘŮ v nadživotní velikosti, sochy legionářů a sv. Václava. Naproti vchodu do jeskyně se nachází restaurace s širokým výběrem jídel, ovocných pohárů a výborné zmrzliny. V blízkosti se také rozkládá ZÁMEK KUNŠTÁT NA MORAVĚ cenný svými autentickými vnitřními prostory. V prohlídkové trase uvidíte např. Rytířský sál, zámeckou kapli, knihovnu nebo unikátní hraběcí toaletu. Odjezd do Brna. Ubytování. Večeře.

2. den: Druhý den vás přivítá moravská metropole BRNO plná jedinečných památek a kuriozit. Navštívíte mohutnou pevnost a hrad ŠPILBERK, v jehož areálu je muzeum, funkční zvonkohra 15 zvonů, rozhledna a kasemata. V pravé brněnské poledne, tedy v 11 hodin, hraje kuriozní žulový ČASOSTROJ, jehož hodinový mechanismus je řízen až z Frankfurtu n. M. Zažijete historická brněnská náměstíčka plná malebných kaváren. Těšit se můžete na jedinečnou prohlídku naprosto unikátní VILY TUGENDHAT (UNESCO), jedné ze 3 nejvýznamnějších funkcionalistických rezidenčních vil na světě. Počet míst pro prohlídku omezen, doporučujeme včasnou objednávku zájezdu. Návrat domů cca 21.00–23.00.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.  

 
 

Ceník

Termín 1/2 3. a 4. osoba 1/1
17.8.2019 - 18.8.2019 2 490 Kč 2 290 Kč 2 890 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava lux busem, 1x hotel, 1x snídaně, pobytová taxa, odborný průvodce CK.

Volitelné příplatky

  • večeře 290,- Kč/os.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 600 Kč

Odjezdy

  • G (Klatovy - Domažlice - Plzeň - Praha)