Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2019

Detail [›]
-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


KROMĚŘÍŽ A MORAVSKÝ KRAS

Kód zájezdu 990271
Stránka v katalogu 75
Kategorie Zájezdy v ČR
Země Česko
Oblast Moravský Kras
Místo Moravský kras
Obrázek není k dispozici.

Morava je překrásná část naší vlasti. Má několik míst s pozitivní energií, kde se lidé cítí naprosto skvěle. Rozhodně mezi ně patří historická Kroměříž (UNESCO) a magický Moravský kras. 

Program

1. den: Odjezd ráno cca 5.00–6.00 hod. KROMĚŘÍŽ je město podmanivé krásy, jenž si vysloužilo přízvisko „Hanácké Athény“. Leží v jižním cípu Hané a turisté z celého světa sem jezdí obdivovat skvostné zahrady, unikátní sbírky světového umění a architekturu. Kroměříž zlákala i světové filmaře. Právě zde se natáčely mnohé scény slavného oscarového filmu Miloše Formana „Amadeus“. Vznikl tu francouzský seriál o Napoleonovi s G. Depardieu, remake slavné Angeliky, životopisný dokument o ruské carevně Kateřině Veliké či česká pohádka Peklo s princeznou. Po příjezdu do města vyměníme autobus za TURISTICKÝ VLÁČEK, ze kterého si prohlédneme PODZÁMECKOU ZAHRADU s více než 200 druhy vzácných stromů z různých částí světa, fontány, rybníky i drobné romantické stavby. Poté bude příležitost navštívit ARCIBISKUPSKÝ ZÁMEK, rozsáhlý raně barokní komplex téměř 40 honosných pokojů a sálů a jeho překrásnou barokní KVĚTNOU ZAHRADU, označovanou jako „české Versailles“.Celé té kráse můžeme připít vínem z ARCIBISKUPSKÝCH VINNÝCH SKLEPŮ, které bude příležitost navštívit a víno ochutnat. Vpodvečer odjezd na ubytování.

2. den: Po snídani odjezd do MORAVSKÉHO KRASU, který je naší nejvýznamnější krasovou oblastí. Naplánována je prohlídka nádherné SLOUPSKO-ŠOŠŮVSKÉ JESKYNĚ. Představuje rozsáhlý systém chodeb a domů ve dvou nad sebou ležících úrovních s typickou křehkou a barevnou KRÁPNÍKOVOU VÝZDOBOU. Mezi turisty je nejznámější PUNKEVNÍ JESKYNĚ. I tady na Vás čekají mohutné slepené chrámy a chodby s působivou krápníkovou výzdobou. PROJÍŽĎKA PO PODZEMNÍ ŘÍČCE PUNKVĚ patří mezi další velké zážitky, které může být umocněn jízdou KABINOVOU LANOVKOU nad PROPASTÍ MACOCHA. Celodenní program ukončíme až v odpoledních hodinách. Z Moravského krasu bude následovat přejezd domů.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.  

 
 

Ceník

Termín 1 /2 1 /1
15.6.2019 - 16.6.2019 2 490 Kč 2 890 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava lux busem, 1x hotel, 1x snídaně, odborný průvodce CK.

Volitelné příplatky

  • Večeře 200,- Kč/os.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 750 Kč

Odjezdy

  • G (Klatovy - Domažlice - Plzeň - Praha)