Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


ZÁMEK MORITZBURG A DRÁŽĎANY

Kód zájezdu 991166
Stránka v katalogu 98
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Německo
Oblast Ostatní
Místo Drážďany a okolí
Obrázek není k dispozici.

Pohádkový zámek Moritzburg a Florencie severu. Stačí docela malá návštěva, aby člověk uznal, že tato místa jsou skutečně tak krásná, že nejde o nadnesenou reklamu.

Program

Ráno odjezd kolem 4.–5. hodiny do SRN. Program zahájíme na ZÁMKU MORITZBURG, kde se natáčela slavná pohádka TŘI OŘÍŠKY PRO POPELKU. Zámecký areál uprostřed jezera je jednou z nejkrásnějších barokních staveb v Sasku. Interiéry zámku chrání nádherný míšeňský porcelán, barokní nábytek z Francie a mnoho dalších uměleckých předmětů z celé Evropy včetně největší evropské sbírky paroží. Další nádherné barokní stavby nabídnou DRÁŽĎANY zvané „Florencie na Labi“. Všechna hlavní turisticky zajímavá místa leží v okruhu několika minut pěší chůze. Uvidíme nebo přímo navštívíme kostel FRAUENKIRCHE, symbol města, zcela zničený během 2. světové války. Díky nekonečnému úsilí lidí za pomoci moderní techniky byl Frauenkirche kompletně obnoven do původní podoby. V kostele můžeme absolvovat zážitkovou cestu po spirále až do vyhlídkové kopule (event. vyjet výtahem). Kolem BRÜHLOVY TERASY dojedeme k REZIDENČNÍMU ZÁMKU. Interiéry někdejšího sídla saských králů chrání galere a úchvatné muzejní sbírky. Navštívit zde můžeme např. POKLADY TURECKÉ KOMNATY, STAROU A NOVOU KLENOTNICI představující díla ze zlata, stříbra, drahých kamenů, jantaru, porcelánu nebo emailu. Zámecký komplex ZWINGER nás upoutá nádhernou barokní fasádou a upraveným parkem s fontánami. Chrání muzea a bohatě vybavené galerie se sbírkami světových malířů. Drážďany jsou proslulé také svými rozkvetlými parky, promenádním nábřežím při Labi a vyhlášenými nákupními třídami.

Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín CENA
27.4.2019 - 27.4.2019 1 290 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava lux busem, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 25 EUR

Odjezdy

  • G (Klatovy - Domažlice - Plzeň - Praha)