Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


LONDÝN, WINDSOR A JIŽNÍ POBŘEŽÍ

Kód zájezdu 992502
Stránka v katalogu 90
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Spojené království
Oblast Londýn a okolí
Místo Londýn
Obrázek není k dispozici.

Zažijte Londýn, překrásné město plné historie a turistických zajímavostí, s místní anglickou průvodkyní hovořící českým jazykem! Budete nadšeni!

Program

1. den: Odjezd z ČR odpoledne. Transfer přes SRN, Belgii a Francii.

2. den: Ranní přejezd přes kanál La Manche do Anglie. Prohlídku LONDÝNA zahájíme u slavného mostu TOWER BRIDGE, kde na nás bude čekat naše anglická průvodkyně. Má licenci místního průvodce a hovoří česky. Provede Vás impozantní pevnostní dřívější královské rezidence TOWER S ANGLICKÝMI KORUNOVAČNÍMI KLENOTY, které zdobí největší diamanty světa. Metrem se společně přepravíme Parliament Square. Uvidíte sídlo ministerského předsedy v DOWNING STREET č. 10., monumentální budovu PARLAMENTU s hodinami Big Ben. V blízkosti se nachází Obří kolo LONDON EYE nabízející z uzavřených prosklených kabin ZAJÍMAVOU VYHLÍDKU, při které budete mít jedno z největších měst světa Londýn jako na dlani. Proslulá obchodní čtvrť COVENT GARDEN patří k oblíbeným londýnským místům. Milovníci historie si mohou prohlédnout nedaleké BRITISH MUSEUM s bohatými sbírkami např. egyptského umění. Vstup je zdarma. Odjezd do hotelu. Nocleh.

3. den: Ráno navštívíte nejpůsobivější tudorovský ZÁMEK HAMPTON COURT PALACE. Patří mezi největší palácové komplexy v zemi. Doporučujeme prohlídku luxusních komnat a překrásných zahrad. Záhony se tu paprskovitě rozbíhají až k řece, působivá je vodní zahrada, pověstné zahradní bludiště i nejstarší anglické tenisové kurty. Odtud se vydáte na jižní pobřeží, které lemují BÍLÉ KŘÍDOVÉ ÚTESY. Navštívíte nádherný NP SEDM SESTER. V atraktivním BRIGHTONU turisty lákají kromě břehů Atlantického oceánu především výstřední orientální palác ROYAL PAVILLION, který připomíná indický Tádž Mahal, VIKTORIÁNSKÁ MOLA s obchodními pasážemi s výhodnými nákupy i známé mořské centrum SEA LIFE CENTRE. Návrat do hotelu. Nocleh.

4. den: Po snídani odjedete do GREENWICH známého Královskou observatoří s Nultým poledníkem, čajovým korábem Cutty Sark nebo tunelem pro pěší pod Temží. Kolem poledne je připravena ZÁŽITKOVÁ PLAVBA LODÍ po Temži, z jejíž paluby se Vám otevřou netradiční pohledy na Londýn. Uvidíte také vyhlášené protipovodňové bariéry. V LONDÝNĚ zažijete korunovační chrám anglických králů WESTMINSTERSKÉ OPATSTVÍ, BUCKINGHAMSKÝ PALÁC A KATEDRÁLU SV. PAVLA. Navštívit můžete některé z věhlasných muzeí a galerií. Čas zbude i na zajištění suvenýrů i VÝHODNÉ NÁKUPY na vyhlášené Oxford Street. Vpodvečer odjedete z Londýna do Doveru, kde se nalodíte na trajekt a poplujete do francouzského Calais. Odtud následuje odjezd do ČR.

5. den: Odpoledne návrat domů (cca 14.00–15.00).

Pozn.: Změna programu vyhrazena.  

 

 
 

Ceník

Termín 1/2 3. osoba 1/1
25.4.2018 - 29.4.2018 6 990 Kč 6 790 Kč 7 990 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava lux busem, přeprava - Eurotunnel nebo trajekt, 2x hotel, 2x rozšířená anglická snídaně, místní odborný průvodce s licencí, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 100 GBP

Odjezdy

  • A (Plzeň - Přeštice - Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn)
  • PS1 (Sokolov - Cheb - Mariánské Lázně - Horšovský Týn)
  • PS2 (Kašperské Hory - Sušice - Klatovy - Rabí - Horažďovice - Klatovy)
  • PS3 (Praha - Beroun - Rokycany - Plzeň)
  • PS4 (Ostrov nad Ohří - Karlovy Vary - Bečov nad teplou - Plzeň)
  • PS5 (Železná Ruda - Nýrsko - Klatovy)
  • PS6 (Kralovice - Plasy - Plzeň)
  • PS7 (Blovice - Nepomuk - Klatovy)