Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2019

Detail [›]
-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


TO NEJKRÁSNĚJŠÍ Z PROVENCE NA KOLE

Kód zájezdu 999118
Stránka v katalogu 66
Kategorie Cyklistické zájezdy
Země Francie
Oblast Provence
Místo Provence
Obrázek není k dispozici.

Provence je jeden z nejkrásnějších krajů Francie. Poznat Provence ze sedla kola, to je zamilovat se na první pohled!

Program

1. den: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách (cca 16.00 hod.). Noční přejezd do Francie.

2. den: Cyklistické poznávání zahájíme v historickém městečku UZES. Pojedeme k římskému akvaduktu PONT DU GARD (UNESCO), který patří mezi největší a nejzachovalejší římské mosty v Evropě vůbec. Odtud nás řeka Gard povede až do papežského AVIGNONU (UNESCO). Ubytování. Možnost večeře. Nocleh. (cca 60 km po nenáročné trase, většinou asfalt)

3. den: Přímo z Avignonu se na kolech vydáme půvabnou krajinou podél řeky Rhony do významného historického města ARLES, které mj. proslavil malíř Vincent van Gogh. Uvidíte cennou římskou arénu, pozůstatky římských lázní i divadla. Zájemci z Arles mohou dojet na kole až do LES BEAUX DE PROVENCE, nejmocnější pevnosti této oblasti situované vysoko ve vápencových skalách pohoří Les Alpilles. Ostatní sem převeze autobus. Pevnost nabízí typickou středověkou atmosféru a daleké výhledy do údolí Rhony. Návrat do hotelu. Možnost večeře. Nocleh. (cca 45 km nebo 70 km, převážně asfalt)

4. den: Po snídani na kole vyjedeme do kouzelné provensálské přírody ozdobené středověkými kamennými vesničkami. Uvidíte největší krasovou vyvěračku FONTAINE-VACLAUSE a okrové doly v ROUSSILLONU. Odtud bude následovat přejezd autobusem do SALON DE PROVENCE, ve kterém téměř 20 let bydlel astrolog Nostradamus. Půvabnou provensálskou krajinou dojedeme na kolech do města stovek kašen AIX-EN-PROVENCE se všudypřítomnou vzpomínkou na nejslavnějšího rodáka P. Cézanna. Možnost večeře. Nocleh. (cca 50–60 km, asfalt)

5. den: Celodenní cyklistický program TOUR CANYON DU VERDON Vám představí největší kaňon v Evropě, jehož krása doslova bere dech. Čekají Vás zážitkové cyklistické trasy, fantastické výhledy i nádherné horské městečko MOUSTIERS-SAINTE-MARIE, kde je cíl. Zpátky do hotelu pojedeme přes nejkrásnější LEVANDULOVÁ POLE. Nocleh.

6. den: Autobusem odjezd do MARSEILLE, kde nasedneme na kola a po panoramatické cestě namíříme do NP CALANQUE, pověstného svými kouzelnými zátokami. Možnost výletu lodí, koupání v moři a slunění na plážích. Náročnější mohou pokračovat po LE CRETES do La Ciotat a zpět do Cassis a zažít tak horské stoupání odměněné překrásnými výhledy. Kolem 19.00 hod. odjezd zpět do ČR. (cca 25–55 km, asfalt)

7. den: Návrat domů kolem poledne.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.

 

 
 

Ceník

V ceníku nejsou žádné řádky.
Termín 1/2 1/1
Termín 1 /2 1 /1
24.6.2019 - 30.6.2019 10 990 Kč 12 990 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava lux busem, zajištění vleku, 4x hotel, 4x snídaně, cyklomapy, odborný průvodce CK.

Služby placené v místě

  • pobytová taxa 1,50 EUR/os./den x 2 dny
  • 1,40 EUR/os./den x 2 dny

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 80 EUR

Odjezdy

  • B (Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn - Holýšov - Stod - Plzeň - Rozvadov)