Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2019

Detail [›]
-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


VÍKEND NA PÁLAVĚ

Kód zájezdu 990221
Stránka v katalogu 81
Kategorie Zájezdy v ČR
Země Česko
Oblast Jižní Morava
Místo Znojmo a okolí
Obrázek není k dispozici.

Program

1. den: Ráno odjezd do ZNOJMA. Každého návštěvníka uchvátí unikátní HISTORICKÉ PODZEMÍ, které patří k největším bludištím ve střední Evropě. Tajuplný labyrint, jehož 30 km dlouhé chodby často vedou i ve 4 patrech nad sebou, je zpestřen alchymistickou dílnou, oživlými skalami nebo ukázkou vězeňských kobek. Po krátké návštěvě města se ze Znojma vydáte do chráněné krajinné oblasti PÁLAVA. Pojedete překrásnou krajinou s Mušovskými jezery – novomlýnskými nádržemi až do VINAŘSKÉ OBCE PERNÁ, nad kterou se tyčí romantické trosky Sirotčího hradu. V Perné si vyjdete v doprovodu místního vinaře do vinic, dozvíte se zajímavosti o vinohradu a výrobě vína. Připravena je DEGUSTACE MÍSTNÍCH VÍN s možností jejich výhodného nákupu. Odjezd na ubytování do Dolních Věstonic. Fakultativně večeře. Po večeři je připraveno posezení ve VINNÉM SKLÍPKU s občerstvením a výbornou CIMBÁLOVOU MUZIKOU. Nocleh v penzionu.

2. den: Po snídani odjezd do Lednice. LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL (UNESCO) tvoří uměle vybudované kanály, zářivá krajina s vegetací dovezenou až z Afriky a Ameriky a zajímavé stavby. Navštívit můžete pohádkový ZÁMEK LEDNICE. Majitelům zámku Lichtenštejnům zřejmě nestačila česká flora, a proto si postavili ZÁMECKÉ SKLENÍKY, kde pěstovali subtropické a tropické rostliny. Skleníky je možné také navštívit. Poté nasedneme do LOĎKY a poplujeme k MINARETU, který je výjimečnou stavbou tohoto charakteru v Evropě. Nabídne Vám úchvatný výhled na Lednicko-valtický areál, Břeclavsko a Pálavu. I v Lednici bude příležitost ochutnat a koupit zdejší vína. Návrat domů mezi 21.00–22.30 hod.

Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín 1/2 3. nebo 4. osoba
6.10.2018 - 7.10.2018 2 390 Kč 2 090 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava lux busem, 1x penzion, 1x snídaně, cimbálová muzika, odborný průvodce CK.

Volitelné příplatky

  • večeře 150,- Kč/os.
  • obložený talíř ve sklípku 180,- Kč/2 os.
  • 2 dl vína 45-50,- Kč

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 400 Kč

Odjezdy

  • G (Klatovy - Domažlice - Plzeň - Praha)