Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2019

Detail [›]
-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


Z AMERIKY NA KARLŠTEJN

Kód zájezdu 990335
Stránka v katalogu 72
Kategorie Zájezdy v ČR
Země Česko
Oblast Střední Čechy
Místo Karlštejn
Obrázek není k dispozici.

Program

Pojeďte s námi do Ameriky! Naše Amerika leží v Českém krasu a představuje několik jámových vápencových lomů s nádhernými jezírky, štolami a jeskyněmi. My jsme pro Vás připravili atraktivní prohlídku zdejšího největšího a nejkrásnějšího lomu VELKÁ AMERIKA, přezdívaného ČESKÝ GRAND CANYON. Prohlídka je zajištěna s MÍSTNÍM PRŮVODCEM. Buď můžete absolvovat zážitkovou turistickou trasu vedoucí kolem dvou vzájemně propojených jezírek s blankytně modrou vodou, nebo se kochat z vyhlídkových teras a zažívat scény z filmů Limonádový Joe, Malá mořská víla nebo Akumulátor 1, které se zde natáčely.
V sousedství Velké Ameriky leží náš nejslavnější HRAD KARLŠTEJN. Po krátké pauze v podhradí (restaurace k občerstvení, suvenýry) je připravena prohlídka hradu. Zhlédnout můžete EXKLUZIVNÍ OKRUH s posvátnými prostorami hradu s KAPLÍ SV. KŘÍŽE (počet míst omezen), která vás ohromí svojí krásou a silnou atmosférou. Je největší svého druhu na světě, chrání největší portrétní galerii českých panovníků v ČR. Další možností je prohlídkový OKRUH SOUKROMÝCH A REPREZENTATIVNÍCH POKOJŮ A SÁLŮ císaře Karla IV. Na konci prohlídky uvidíte repliku SVATOVÁCLAVSKÉ KORUNY českých králů.
Život Karlštejnu dávala BEROUNKA, jedna z nejkrásnějších českých řek, po které budete mít příležitost zažít cca půlhodinovou VYHLÍDKOVOU PLAVBU NEJSTARŠÍM PŘÍVOZEM v Čechách ze 12. století. Uvidíte KAZÍN, skalnatý ostroh, na kterém měla sídlo Kazi, jedna z dcer bájného vůdce Čechů Kroka, poznáte místo, kde podle legendy její manžel, statný Bivoj, svedl boj s kancem. Návrat domů mezi 19.00–20.30 hod.

Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín Upř. CENA
2.6.2018 - 2.6.2018 vyprodáno 790 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava lux busem, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 250 Kč, kaple sv. Kříže 330 Kč

Odjezdy

  • G (Klatovy - Domažlice - Plzeň - Praha)