Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


NEJKRÁSNĚJŠÍ ALPSKÁ JEZERA A HORY SOLNOHRADSKA

Kód zájezdu 991910
Stránka v katalogu 100
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Rakousko
Oblast Ostatní
Místo Solnohradsko
Obrázek není k dispozici.

Křišťálově čistá jezera Solné komory, panoramata strmých hor Alp, nejkrásnější vyhlídky, malebná alpská údolí, fascinující krása ledu, dokonale upravená jezerní městečka i kulinářské speciality. To všechno, ba ještě více, nabízí spolková země Rakousko, kterou poznáte v našem atraktivním programu.

Program

1. den: Ráno kolem 5.00 hod. odjezd do Rakouska do oblíbeného místa rakousko-uherské smetánky, historického městečka s jižanským šarmem GMUNDEN. Leží u břehů kouzelného JEZERA TRAUNSEE, v němž na umělém ostrově trůní JEZERNÍ ZÁMEČEK ORT. Nabízíme Vám prohlídku historického centra, procházku kolem jezera nebo výjezd lanovkou na VRCHOL FEUERKOGEL nad jezerem EBENSEE, jenž vám nabídne nádherné výhledy na pohoří Dachstein a jezera Solnohradské komory. Přes císařské letní sídlo lázní BAD ISCHL přejezd na ubytování do horské oblasti Tauplitzalm. Večeře. Nocleh.

2. den: Po snídani je připravena atraktivní celodenní turistika kolem 6 HORSKÝCH JEZER na jedné z nejkrásnějších evropských alpských plošin Tauplitzalm (1.650 m n. m.) s pestrobarevnými pastvinami, horskými stády, dřevěnými domky a s jedinečnými výhledy na okolní hory. Event. můžete využít lanovky či realizovat procházky v dosahu ubytování a odpočívat na zdravém horském vzduchu. Večeře. Nocleh.

3. den: Po snídani odjedete do lázeňského městečka BAD AUSSEE, které bylo v r. 2000 vyhlášeno nejkrásnějším rakouským alpským městečkem. Užijete si zážitkovou prohlídku v největším rakouském aktivním SOLNÉM DOLU. Můžete se koupat v alpských lázních nebo se účastnit úžasné TŘÍJEZERNÍ PLAVBY a užívat si krásu přírody MRTVÝCH HOR. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

4. den: Po snídani Vám představíme údajně nejkrásnější rakouské jezero WOLFGANGSEE. Jezerní městečko St. Wolfgang nabízí pěkné procházky po jezerní promenádě nebo odtud můžete vyjet lanovkou či jít pěšky na HORU SCHAFBERG, strážní věž Solnohradska. Odtud návrat zpět do ČR. Příjezd domů cca 22.00–23.30 hod.

Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín 1/2 do 12 let 1/3
12.8.2018 - 15.8.2018 5 990 Kč 5 690 Kč 5 990 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

 • doprava lux busem, 3x hotel, 3x polopenze, odborný průvodce CK.

Služby placené v místě

 • pobytová taxa 1,50 EUR/os./den

Poznámky

 • Doporučené kapesné na vstupné: cca 100 EUR

Odjezdy

 • C (Plzeň - Stod - Holýšov - Horšovský Týn - Domažlice - Klatovy - Horažďovice - Strakonice - České Budějovice)
 • PS1 (Sokolov - Cheb - Mariánské Lázně - Horšovský Týn)
 • PS2 (Kašperské Hory - Sušice - Klatovy - Rabí - Horažďovice - Klatovy)
 • PS3 (Praha - Beroun - Rokycany - Plzeň)
 • PS4 (Ostrov nad Ohří - Karlovy Vary - Bečov nad teplou - Plzeň)
 • PS5 (Železná Ruda - Nýrsko - Klatovy)
 • PS6 (Kralovice - Plasy - Plzeň)
 • PS7 (Blovice - Nepomuk - Klatovy)