Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


ZÁŽITKOVÝ INGOLSTADT

Kód zájezdu 991221
Stránka v katalogu 102
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Německo
Oblast Ostatní
Místo Ingolstadt
Obrázek není k dispozici.

Výlet za auty Audi, speciálním pivem „Weissbier“, bavorskou historií i skvělými nákupy. Výlet, který Vás prostě bude bavit! 

Program

Zveme Vás do bavorského městečka Abensberg, které proslavil PIVOVAR KUCHLBAUER. Je to zcela jedinečné místo, kde se tradiční bavorské pivo tzv. Weissbier setkává s uměním. Symbolem pivovaru je působivá 35 m vysoká věž navržená slavným rakouským architektem Hundertwasserem. Toto pestrobarevné dílo s bláznivě křivými liniemi sem jezdí obdivovat turisté z celého světa. Doporučujeme PROHLÍDKU PIVOVARU, jejíž součástí je i HUNDERTWASSEROVA VĚŽ. V sousedství pivovaru se nachází DŮM UMĚNÍ. Je to působivá stavba, kterou po vzoru Hundertwasserova díla navrhl jeho spolupracovník P. Pelikan. Ve 12 patrech tu najdete stálou expozici věnovanou F. Hundertwasserovi a kino, kde je možné zhlédnout zajímavé momenty z jeho života a prá- ce. K vidění jsou mj. i originální grafiky a obrazy. Půvabné město na Dunaji INGOLSTADT se dnes pyšní bohatou historií i skvělou moderní atmosférou. Proslavili jej bavorští vévodové, spisovatelka M. Shelley, která zde nechala svého Frankensteina studovat přírodní vědy, a automobilka Audi. Její součástí je skvělé AUDI MUSEUM MOBILE. Na ploše přes 77.000 m2 se Vám představí stálá expozice asi 60 vozů, která je doplňována samostatnými výstavami. Prohlídka začíná v přízemí ve speciálním 180° kinosále. Poté vyjedete výtahem do 3. patra, kde jsou k vidění nejstarší modely Audi, elegantní veterány z 30. let, meziválečné motocykly i zajímavé typy vyráběné od 60. let. Zajímavostí je, že některé vozy jsou umístěny v největším výtahu typu páternoster na světě. Součástí muzea je prodejna upomínkových předmětů a vyhlášená restaurace oceněná Michelinskou hvězdou. Od luxusních automobilů se přesunete do světa módy. Ingolstadt proslavila také NÁKUPNÍ VESNIČKA CHIC OUTLET VILLAGE. Představuje více než 110 butiků a obchodů světových značek, nechybí kavárny a restaurace. A proč nakupovat právě tady? Zboží je tu až o 60 % levnější než v ostatních obchodech.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.  

 
 

Ceník

Termín CENA
25.5.2019 - 25.5.2019 1 290 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava luxbusem, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 20 EUR

Odjezdy

  • A (Plzeň - Přeštice - Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn)