Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2019

Detail [›]
-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


NA KOLE DO DOLOMIT A K JEZERU LAGO DI GARDA

Novinka
Kód zájezdu 999120
Stránka v katalogu 70
Kategorie Cyklistické zájezdy
Země Itálie
Oblast Dolomity
Místo Bolzano, Trento, Lago di Garda
Obrázek není k dispozici.

Přijměte naši cyklistickou pozvánku do západníčásti Italských Alp. Užijete si atraktivní cyklovýlety, které vedou malebným italským venkovem kraje Trentino, dále pod alpskými štíty nejkrásnějších italských hor Dolomit a také u kouzelného jezera Lago di Garda. Cyklistické trasy jsou voleny v údolích s několika stoupáními a možnou podporou autobusu.

Program

1. den: V ranních hodinách kolem 4.30 hod. odjezd z ČR do Itálie. Krátce po poledni je připravena vykládka kol v Bolzanu. BOLZANO leží na úpatí Dolomit nad soutokem tří řek Adige, Isaro a Talvera. Je to elegantní město s historickými domy s podloubími a obchody. Odtud pojedeme na kole ÚDOLÍM ŘEKY ADIGE až do Pochi (cca 50 km). Ubytování v hotelu. Večeře.

2. den: Po snídani odjedeme autobusem do střediska CASTELLO DI FIEMME (960 m n. m.). Celý den se budeme kochat nevídanou krásou Dolomit. Projedeme tzv. Ladinskými údolími Dolomit VAL DI FIEMME a VAL DI FASSA pod dolomitskými masívy Sella a Sassolungo až do střediska CANAZEI (1.450 m n. m.). Odtud budeme pokračovat na kole do Pozza di Fassa (cca 60 km). Návrat do hotelu. Večeře.

3. den: Cyklistický program zahájíme v TRENTU, které se pyšní pozdně gotickými kostely a honosnými renesančními paláci. Vyjedeme podél řeky Adige k ROVERETTU, dále pak průsmykem SAN GIOVANNI (285 m n. m.) přejedeme k JEZERU LAGO DI GARDA do města Riva del Garda (cca 45 km). Zájemci o další cyklotrasu se autobusem přesunou do překrásné jezerní oblasti LAGO LEDRO. Na kole se pustíme kolem jezera a pak sjedeme starou cestou VIA PONALE s úchvatnými výhledy na jezero Lago di Garda zpět do Riva del Garda (cca 15 km). Návrat do hotelu. Večeře.

4. den: Tentokrát na kola nasedneme přímo před naším hotelem a podél řeky Adige pojedeme k městečku SAN MICHELE ALL ADIGE. Ocitneme se MEZI VINICEMI lokality Faedo (cca 20 km). Tady se s malebným krajem Trentino rozloučíme NÁVŠTĚVOU VINAŘSTVÍ a ochutnávkou místních vín. Možnost výhodného nákupu vína s sebou domů. Návrat do ČR mezi 23.00–24.00 hod.

Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín 1/2 do 14 let 3. osoba
14.6.2018 - 17.6.2018 6 990 Kč 5 990 Kč 6 590 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava lux busem, zajištění vleku, 3x hotel, 3x snídaně, 3x večeře, cyklistické mapy, průvodce CK.

Volitelné příplatky

  • jednolůžkový pokoj 280,- Kč/os./noc

Služby placené v místě

  • pobytová taxa 1,50 EUR/os./den

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 50 EUR

Odjezdy

  • A (Plzeň - Přeštice - Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn)