Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


ŘÍM, VATIKÁN A TIVOLI

Kód zájezdu 992702
Stránka v katalogu 85
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Itálie
Oblast Provincie Řím
Místo Řím
Obrázek není k dispozici.

Věčnost a krása, vzestup a pád. Slavná historie a pulsující současnost. Tím vším Vás provede námi připravený bohatý program, ve kterém Vám dáme také příležitost ochutnat lahodná vína „Frascati“ zdejšího kraje Lazio.

Vzhledem k novému systému organizace prohlídek Vatikánských muzeí Vám doporučujeme: REZERVUJTE SI ZÁJEZD VČAS!

Program

1. den:

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den: Náš program odstartuje prohlídka VATIKÁNU a jeho sbírek, kterými nás provede MÍSTNÍ PRŮVODKYNĚ v českém jazyce. Poté se zastavíte pod mohutnou stavbou ANDĚLSKÉHO HRADU. Ten byl původně postaven jako mauzoleum císaře Hadriána a s Vatikánem byl spojen krytou chodbou. Na trase dále potkáte LATERÁNSKÝ PALÁC, který byl obydlím papežů až do jejich odchodu do Avignonu, se SVATÝMI SCHODY, po kterých vedli Krista před Piláta a nádherným chrámem SV. GIOVANNI IN LATERANO a jeden z nejvýznamnějších římských kostelů SV. PAVEL ZA HRADBAMI, založený r. 314. Odjezd na ubytování. Nocleh.

3. den: Snídaně. Výjezd do oblíbeného letoviska bohatých Římanů, papežů a kardinálů TIVOLI. Zde můžete obdivovat HADRIANOVU VILLU (UNESCO), velkolepou císařskou rezidenci rozkládající se v areálu o rozloze 120 ha. Další slavná rezidence, VILLA D´ESTE (UNESCO), je posazena v komplexu fascinujících fontán, vodopádů a zahrad. Právě zahrada Villy D´Este byla experty Briggs and Stratton vyhodnocena jako NEJKRÁSNĚJŠÍ ZAHRADA EVROPY. Přejezd do ŘÍMA, kde bude následovat II. prohlídkový okruh. Prohlédnete si KOLOSEUM, velkolepé FORUM ROMANUM, nejdůležitější centrum antického Říma, kde císařové stavěli mramorové chrámy, soudní dvůr a tržiště. PAHOREK PALATIN, kde podle legendy Romulus založil Řím a kde bohatí aristokraté stavěli své honosné domy, podlouhlé barokní náměstí se 3 fontánami NÁMĚSTÍ PIAZZA NAVONA, které je považováno za nejkrásnější římské náměstí, apod. Z VEČERNÍHO ŘÍMA přejezd zpět do hotelu. Nocleh. 4. den: Snídaně. III. prohlídkový okruh v Římě Vám nabídne např. Slavné ŠPANĚLSKÉ SCHODY, největší barokní římskou FONTÁNU DI TREVI, pahorek Quirinale s PREZIDENTSKÝM PALÁCEM nebo nádhernou baziliku SANTA MARIA DI MAGGIORE. Volný program k posezení v některé z typických římských kaváren, k nákupům nebo procházkám. Odpoledne odjezd zpět domů.

5. den: Návrat do ČR kolem poledne.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.  

 

 
 

Ceník

Termín Upř. 1/2 3.osoba 1 /1
23.9.2020 - 27.9.2020 992702 6 990 Kč 6 690 Kč 7 990 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, 2x hotel, 2x snídaně, 1x večeře, odborný průvodce CK.

Služby placené v místě

  • pobytová taxa 4 EUR/os./den

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 65 EUR

Odjezdy

  • A (Plzeň - Přeštice - Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn)
  • S1 (Cheb - Mariánské Lázně - Bor u Tachova - Horšovský Týn)
  • S2 (Kolinec - Sušice - Horažďovice - Klatovy)
  • S3 (Praha - Beroun - Rokycany - Plzeň)