Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


SKVOSTY ITÁLIE S POBYTEM U MOŘE

Novinka
Kód zájezdu 993051
Stránka v katalogu 87
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Itálie
Oblast Severní Itálie
Místo Rimini
Obrázek není k dispozici.

Itálie patří mezi nejoblíbenější turistické cíle v Evropě. Tato kulinářská země má cenné památky, teplé moře a kouzelnou přírodu. A právě toto spojení vám nabízíme v našem pobytovém poznávacím zájezdu s ubytováním v hotelu v letovisku Rimini, kde najdete nejenom kvalitní odpočinek u moře, ale také historické centrum s antickými a renesančními památkami. Navíc je výborným výchozím místem pro absolvování zajímavých výletů.

Program

1.–2. den: Kolem 20.00 hod. odjezd z ČR přes SRN, Rakousko do věhlasného letoviska RIMINI. Po ubytování až do večera VOLNÝ PROGRAM na plážích, v historickém centrum města apod. Večeře.

3. den: Celodenní program do provincie UMBRIE. Navštívíte její hlavní město PERUGIA, proslavené čokoládou a překrásnými středověkými památkami. Prohlídku města vám usnadní MINIMETRO, které patří k dalším skvělým turistickým zážitkům. Odpoledne strávíte v nejslavnějším italském poutním městě ASSISI položeném na umělých terasách hory Subassio s impozantním klášterem Sacro Convento s cennými freskami. Návrat na večeři. Volný program.

4. den: Odpočinek u moře nebo fakultativní výlet do 3. nejmenší evropské republiky SAN MARINO. Láká svojí historií, polohou na úpatí hory Monte Titano a levnými nákupy v bezcelní zóně. Večeře. 5. den: URBINO (UNESCO) je jedno z nejhezčích měst ve střední Itálii. Dodnes se majestátně do historického centra vstupuje původními bránami. Nejznámější památkou je překrásná renesanční stavba Palazzo Ducale, která společně s neoklasicistní katedrálou Duomo di Urbino tvoří úchvatné panorama města, kde žil slavný italský malíř Raffaello. Navštívit můžete jeho dům s muzeem. Odpoledne návrat do hotelu. Volný program. Večeře.

6. den: Odpočinek u moře nebo fakultativní výlet do vyhlášeného DELFINÁRIA v blízkém Riccione a do parku MINIATURNÍ ITÁLIE, kde si prohlédnete 272 přesných miniatur nejslavnějších památek, budov a přírodních krás z celé Itálie a z části Evropy. Večeře.

7. den: Vyjedete do malebného městečka LORETO, ve kterém poutníci z celé- ho světa vyhledávají LORETÁNSKOU BAZILIKU SE SVATOU CHÝŠÍ, která se podle legendy nacházela v Nazaretu, ale po jeho dobytí ji andělé přenesli do Loreta. Celé město je obehnané hradbami ze 16. století se 4 věžemi, které chrání baziliku a pozoruhodné Loretánské náměstí. Ve volném čase můžete navštívit VOJENSKÉ LETECKÉ MUZEUM, jediné svého typu v Itálii nebo si uží- vat impozantních výhledů z hradeb a zdejší jedinečné atmosféry. Odpoledne navštívíte vinařství v oblasti Maceraty a OCHUTNÁTE zdejší výtečná VÍNA. Návrat do hotelu Večeře.

8. den: Odpočinek u moře. V pozdních odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR.

9. den: Ráno návrat domů.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.  

 

 

Výhody

Bonus sleva STUDENT -500,- Kč
 

Ceník

Termín 1/2 do 12 let 3. osoba
24.8.2018 - 1.9.2017 11 490 Kč 9 990 Kč 10 990 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

 • doprava lux busem, 6x hotel, 6x polopenze+nápoj k večeři, odborný průvodce CK.

Slevy a výhody

 • Sleva STUDENT je určena pro studenty ve věku 16-26 let, kteří se v našich CK prokáží platným studentským průkazem a poznávací zájezd objednají nejpozději 14 dní před jeho uskutečněním.
 • Vyhlášenou slevu lze kombinovat pouze s časovými slevami. Nelze ji uplatnit na nabídky Last minute. Počet míst omezen.

Volitelné příplatky

 • jednolůžkový pokoj 350,- Kč/os./den
 • klimatizace 3EUR/pokoj/den

Služby placené v místě

 • pobytová taxa 0,70 EUR/os./den

Poznámky

 • Doporučené kapesné na vstupné: cca 75 EUR

Odjezdy

 • A (Plzeň - Přeštice - Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn)
 • PS1 (Sokolov - Cheb - Mariánské Lázně - Horšovský Týn)
 • PS2 (Kašperské Hory - Sušice - Klatovy - Rabí - Horažďovice - Klatovy)
 • PS3 (Praha - Beroun - Rokycany - Plzeň)
 • PS4 (Ostrov nad Ohří - Karlovy Vary - Bečov nad teplou - Plzeň)
 • PS5 (Železná Ruda - Nýrsko - Klatovy)
 • PS6 (Kralovice - Plasy - Plzeň)
 • PS7 (Blovice - Nepomuk - Klatovy)