Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


ZÁŽITKOVÁ TURISTIKA V ITALSKÝCH DOLOMITECH

Novinka
Kód zájezdu 993061
Stránka v katalogu 94
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Itálie
Oblast Dolomity
Místo Brentské Dolomity, Molveno, Merano
Obrázek není k dispozici.

O kráse Jižního Tyrolska snad nepochybuje nikdo, kdo alespoň jednou projížděl za dobré viditelnosti po dálnici přes Brenner z Rakouska do Itálie. Na obzoru uvidíte zasněžené vrcholky hor, ale přitom Vás bude hřát středomořské slunce. Je to zkrátka požehnaný kraj zvaný Tridentsko – Horní Adiže, kde se rozkládají nejkrásnější italské hory Dolomity a největší jezero Lago di Garda.

Program

1. den: Ráno kolem 5.00 hod. odjezd z ČR do SRN. V blízkosti rakouských hranic se Vám přestaví nádherná SOUTĚSKA LEUTASCHKLAMM. Je ukázkou panenské přírody s 25 m vysokým vodopádem a atraktivní trasou po kovových lávkách a mostech místy až 47 m nad křišťálovou vodou horského potoka Leutascher Ache. Přejezd do Itálie. Údolím řek Isarco a Adige dojezd na ubytování do hotelu s bazénem a sluneční terasou. Večeře.

2. den: Po snídani Vás čekají nejkrásnější italské hory DOLOMITY. Celodenní program v oblasti VAL DI FASSA s pěším okruhem kolem masívu ROTWAND. Lanovkou vyjedete k horské chatě Paolina a odtud se vydáte pod vrchol Cima Sforcella. Dále budete pokračovat výstupem až k sedlu Passo delle Coronelle (2.630 m), kde sestoupíte do rokle Davoi a pod hřebenem Mugoni dojdete až k průsmyku Passo Cigola (2.550 m). Odtud sejdete zpět k chatě Paolina (cca 5–6 hodin). Návrat do hotelu. Večeře.

3. den: Další částí Italských Alp je atraktivní oblast pohoří BRENTSKÝCH DOLOMIT s ledovci, vodopády a jezery. Náš program odstartujeme ve vesničce Molveno s nádherným JEZEREM MOLVENO, jehož voda je mezi italskými jezery nejmodřejší. Právě odtud vyjedeme LANOVKOU na PRADEL a vyjdeme na cca 5 hodinovou ALPSKOU TÚRU. Do hotelu se tentokrát vrátíme dříve, abyste si mohli užít hotelový bazén s terasou, ze které se otevírají nádherné pohledy na okolní hory. Zájemci mohou vystoupit v městečku Salorno a cestou mezi vinicemi dojít do hotelu pěšky (cca 1 hod.). Večeře.

4. den: Údolí řeky Adiže je bohaté na ovoce včetně vinné révy. Dopoledne možnost návštěvy vinařství s DEGUSTACÍ VÍN a jejich nákupu. Poté se již vydáte do jihotyrolského lázeňského městečka MERANO, kde uvidíte NEJKRÁSNĚJŠÍ italské TERASOVITÉ ZAHRADY ZÁMKU TRAUTTMANSDORFF, rozkládající se na ploše 12 ha. Celkem je tu k vidění 83 různých zahradních krajin, jsou rozdělené na: Lesy světa, Sluneční zahrady, Vodní a terasovité zahrady a Krajiny Jižního Tyrolska. Doporučujeme zážitkovou kavárnu na vyhlídkové plošině. Odtud odjezd zpět do ČR. Návrat domů kolem 23.00–24.00 hod.

Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín 1/2 nebo 1/3 3. os. nebo 4. os.
6.8.2020 - 9.8.2020 6 990 Kč 6 590 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, 3x hotel, 3x polopenze, odborný průvodce CK.

Služby placené v místě

  • pobytová taxa 1,50 EUR/os./den

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 60 EUR

Odjezdy

  • A (Plzeň - Přeštice - Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn)
  • PS1 (Sokolov - Cheb - Mariánské Lázně - Horšovský Týn)
  • PS2 (Kašperské Hory - Sušice - Klatovy - Rabí - Horažďovice - Klatovy)
  • PS3 (Praha - Beroun - Rokycany - Plzeň)