Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


ZÁMEK RŮŽÍ A ZÁŽITKOVÉ ZAHRADY RAKOUSKA

Novinka
Kód zájezdu 992431
Stránka v katalogu 99
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Rakousko
Oblast Dolní Rakousko
Místo Horn, Rosenburg
Obrázek není k dispozici.

V Dolním Rakousku poblíž města Kremže jsme pro vás připravili vskutku nevšední floristický zážitek. Návštěvu Kittenberských zahrad. Zkušený tým zahradníků tu za 30 let vytvořil více než 40 tematických zahrad navazujících jedna na druhou. Na ploše 50 hektarů tak návštěvníky zcela pohltí nekonečná paleta pestrých barev a vůní jednotlivých zahrad.

Program

 Kolem 4.30 hod. odjezd z ČR do Rakouska. Naše první zastávka bude nedaleko městečka Horn. Na skále vysoko nad údolím řeky Kamp je postaven renesanční ZÁMEK RŮŽÍ ROSENBURG. Prohlédneme si krásnou zahradu, zájemci pak mohou absolvovat prohlídku zámeckých pokojů a zbrojnice. Doporučujeme zúčastnit se velkolepé SOKOLNICKÉ SHOW s nejlepšími mistry sokolníky ze Slovenska. Poté již budeme obdivovat KITTENBERSKÉ ZAHRADY. Tvoří je více než 40 tematických zahrad. Objevovat tu budeme např. zahradu Toskánskou, Růžovou se stovkami druhů růží, Skalní, Japonskou či Stepní. Prohlédneme si Plaménkovou zahradu s desítkami druhů popínavých plaménků, relaxační Zahradu duhy nebo Vodní zahradu se zvukem proudící vody, magickou zahradu zvanou Kruh života s prvky staré indiánské magie. Překrásná je Zahrada leknínová, za prohlídku stojí Zahrada ohně a Zahrada bylinková. Pro děti je připravena Zahrada her a přírodní zahrada Dětský svět, ve které děti můžou hledat poklad, stavět teepee, balancovat na kmeni nebo si hrát v křováckém domku. V komplexu najdete stánky s občerstvením, restaurace a prodejní zahradnické centrum s pestrou nabídkou rostlin a bylin, dekorací a různých dárkových předmětů. Návrat domů ve večerních hodinách. Tulln Pozn.: Změna programu vyhrazena.  

 
 

Ceník

Termín CENA
5.9.2020 - 5.9.2020 990 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 30 EUR

Odjezdy

  • C (Plzeň - Stod - Holýšov - Horšovský Týn - Domažlice - Klatovy - Horažďovice - Strakonice - České Budějovice)