Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2019

Detail [›]
-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


VLAKEM MATTONI EXPRES ZA POZNÁNÍM ZÁPADNÍCH ČECH

Kód zájezdu 990351
Stránka v katalogu 76
Kategorie Zájezdy v ČR
Země Česko
Oblast Západní Čechy
Místo Lázně Kyselka a zámek Chýše
Obrázek není k dispozici.

Vydejte se s námi na pěkný výlet HISTORICKÝM VLAKEM „singrovka“ z Karlových Varů do kdysi noblesních LÁZNÍ KYSELKA založených H. Mattonim a proslavených v dalekém světě díky zdejší minerální vodě. V současné době probíhá obnovování celého lázeňského areálu. Od místního odborníka se v cca hodinové prohlídce dozvíte zajímavosti z historie lázní i slavné stáčírny minerální vody. Do historie slavné značky Mattoni dává také nahlédnout místní MUZEUM MATTONI otevřené v r. 2016. Kromě unikátní expozice se vzácnými historickými artefakty, rozsáhlou sbírkou dobových lahví a etiket návštěvu muzea zpestří interaktivní výstavní exponáty, moderní technologie, animované projekce nebo dobové reklamy. Atmosféru 30. let si můžete též vychutnat v MUZEJNÍ KAVÁRNĚ u šálku kávy nebo čaje.

Další raritou je radošovský historický ZASTŘEŠENÝ DŘEVĚNÝ MOST přes řeku Ohři. V plné eleganci se představí nově zrekonstruovaný ZÁMEK CHYŠE. Prohlídkový okruh zámku nabízí reprezentativní a jeho obytné části jako např. barokní sály, jídelnu, zámeckou knihovnu, kavalírský pokoj, sbírku loveckých trofejí nebo pokoj spisovatele Karla Čapka, který na Chyši pobýval r. 1917 coby domácí učitel. K. Čapkovi tu je věnována tématická expozice. Součástí zámeckého areálu je a historický PANSKÝ PIVOVAR, ve kterém jsme zajistili EXKURZI s degustací chyšského piva, vařeného podle staročeských receptur ze žateckého chmele bez chemie, filtrace a pasterizace. V historických interiérech pivovaru je vyhlášená STYLOVÁ RESTAURACE, kde bude čas občerstvit se. A možná zde potkáte i opravdovou legendu českého dostihového sportu pana Josefa Váňu, jehož dostihové stáje jsou nedaleko odtud.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.  

 
 

Ceník

Termín CENA
25.8.2018 - 25.8.2018 950 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava lux busem, turistický vlak, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 350 Kč

Odjezdy

  • B (Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn - Holýšov - Stod - Plzeň - Rozvadov)