Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


PERLY ŠVÁBSKÉ ALBY

Kód zájezdu 991211
Stránka v katalogu 98
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Německo
Oblast Ostatní
Místo Švábská Alba
Obrázek není k dispozici.

Zvlněné kopce a vápencové skály pohoří Švábská Alba ukrývají nejkrásnější turistické stezky v Německu a nabízejí nejúchvatnější panoramata s majestátními hrady na jejich vrcholcích. 

Ráno odjezd z ČR do SRN. Program zahájíme návštěvou jednoho z nejkrásnějších a nejmohutnějších německých hradů HOHENZOLLERN. Stojí na 855 m vysokém kopci, který můžete zdolat pěšky nebo se pohodlně nechat vyvézt Shuttle busem. Majestátní hrad, který se jakoby vznáší v oblacích, mnohým návštěvníkům připomíná slavnou bradavickou školu čar a kouzel z Harryho Pottera. Hrad Hohenzollern představuje pozoruhodné spojení raně středověké strohosti, gotického mysticismu a uchvacujícího neogotického slohu. V hradu se nachází neuvěřitelných 140 komnat. Několik z nich poznáte v cca hodinové prohlídce hradu. Uvidíte elegantní pokoje s luxusním nábytkem a vykládanou podlahou, obrazovou galerii Hohenzollernů, umělecké sbírky a hodnotné šperky a dokonce i pokladnici s nejcennější korunou pruských králů. Otevřeno je několik nádvoří a kaplí, zavítat můžete do hradní kavárny nebo se z hradeb kochat nádhernými panoramaty pohoří Švábská Alba. Poté nás čeká asi 30 min. přejezd do překrásného barokního města Ludwigsburg, které se pyšní velkolepým rezidenčním zámkem nazývaným „ŠVÁBSKÉ VERSAILLES“ pro svoji podobu s francouzským originálem. Nenechte si ujít jeho prohlídku! Navštívíte téměř 50 přepychových komnat včetně NEJSTARŠÍHO BAROKNÍHO DIVADLA NA SVĚTĚ. Působivou kulisu zámku vytváří 72 ha park, na jehož 30 ha najdete tzv. KVETOUCÍ BAROKO, obrovské květinové plochy upravené podle francouzského vzoru. Příjemnou procházkou zahradami dojdete až k LETOHRÁDKU FAVORITE s volně přístupnou JELENÍ OBOROU. Naopak JEZERNÍ ZÁMEČEK doporučujeme obdivovat z loďky na jezeře. Bude-li čas, odjedeme do centra Ludwigsburgu, kde ve volném programu můžete ochutnat místní speciality – dort Dunajská vlna „Donauwelle“ nebo těstovinové taštičky „Maultaschen“. Návrat domů kolem 23.00 hod.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.  

 
 

Ceník

Termín CENA
8.6.2019 - 8.6.2019 1 790 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava lux busem, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 25 EUR

Odjezdy

  • B (Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn - Holýšov - Stod - Plzeň - Rozvadov)