Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2019

Detail [›]
-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


ZÁPAD A VÝCHOD SLUNCE NAD ŠVÝCARSKOU DRAČÍ HOROU PILATUS

Kód zájezdu 991111
Stránka v katalogu 92
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Švýcarsko
Oblast Alpy
Místo Dračí hora Pilatus
Obrázek není k dispozici.

Švýcarsko je atraktivní země, která nás bude stále nádherně udivovat. Vydejte se s námi do jeho srdce k Lucernskému jezeru, jež obklopují dvě hory, které na sebe hledí přes jezero. Na Dračí hoře stojí komfortní panoramatický hotel, ve kterém jsme pro Vás zajistili ubytování. Nocleh v oblacích uprostřed horské scenérie, to je fantastický nepopsatelný zážitek!

1. den: Odjezd z ČR kolem 23.00–24.00 hod. přes SRN do Švýcarska. Ráno příjezd do starobylého města LUZERN, jehož poloha mezi jezerem a horami je malebná! Po šálku ranní kávy se vydáte na prohlídku tohoto atraktivního města. Uvidíte např. působivé gotické opevnění s 9 věžemi, renesanční radnici se sochami od italských mistrů, katedrálu sv. Legera se vzácnou vyřezávanou kazatelnou a 13 vyřezávanými oltáři nebo řadu domů s malovanými fasádami. Nejznámější atrakcí je však vzácný KAPLIČKOVÝ MOST pro pěší. Tento nejstarší zakrytý dřevěný most na světě s Vodní věží a Most vetešníků spojují Staré a Nově Město. Po obědě Vás bude očekávat Dračí hora PILATUS vysoká 2.132 m n. m. Na její vrcholek se vyvezete z Alpnachstadu NEJSTRMĚJŠÍ ZUBAČKOU NA SVĚTĚ. Povezete s sebou i věci, neboť Váš nocleh je zajištěn přímo na vrcholku v PANORAMATICKÉM HOTELU. Uložíte si zavazadla a vyrazíte kochat se neuvěřitelně krásnými výhledy. Dohlédnout můžete až na čtyřtisícovky Bernských Alp. Těšte se na moment, kdy z vrcholku odjedou poslední turisté a v místě zůstane jen hrstka hotelových hostů včetně Vás. Po večeři si budete užívat magické ticho a fantastický ZÁPAD SLUNCE! A pokud bude Vaše mysl otevřena dalším zážitkům, projděte si s loučí v ruce Dračí stezku skalními tunely s vyhlídkovými okny. Nocleh. Doporučujeme nezaspat VÝCHOD SLUNCE, který můžete pozorovat přímo z okna svého hotelového pokoje! Ranními společníky Vám budou HORŠTÍ KOZOROZI, kterých tu žije přesně sto.

2. den: Snídaně. Dopoledne sjedete do údolí kabinovou LANOVKOU. Ve stanici Kriens nasednete do autobusu, který Vás převeze do malebného města plného kultury, historie a dobrého jídla ST. GALLEN. Pyšní se jednou z nejkrásnějších a nejvzácnějších knihoven na světě (UNESCO), kterou budete mít příležitost si prohlédnout. Vznikla v 8. století a čítá neuvěřitelných 170.000 vzácných svazků. St. Gallen proslavil také textilní průmysl a výšivky, které nosí nejznámější světové celebrity. Odtud odjezd zpět do ČR, návrat domů cca 23.00–24.00 hod.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín 1/2 3.os.do 12 let
7.9.2019 - 8.9.2019 5 990 Kč 4 990 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava lux busem, 1x horský hotel, 1x polopenze, zubačka/tam, lanovka/zpět, pobytová taxa, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 12 EUR

Odjezdy

  • A (Plzeň - Přeštice - Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn)
  • PS1 (Sokolov - Cheb - Mariánské Lázně - Horšovský Týn)
  • PS7 (Blovice - Nepomuk - Klatovy)