Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


NEJVĚTŠÍ ZAHRADA RŮŽÍ RAKOUSKA

Kód zájezdu 992451
Stránka v katalogu 100
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Rakousko
Oblast Ostatní
Místo Okolí Vídně
Obrázek není k dispozici.

Růže je živým symbolem lásky, krásy, dokonalosti a přátelství. Již staří Římané se při slavnostech zasypávali jejími okvětními lístky. Pojeďte s námi zažít krásu této nejoblíbenější květiny do největšího rakouského rozária v Baden u Vídně.

Ráno odjezd kolem cca 4.30 hod. do Rakouska. Naším prvním cílem je městečko LAXENBURG u Vídně, které chrání jeden z nejpůsobivějších zámeckých areálu v Evropě. Laxenburg byl oblíbeným letním sídlem císařské rodiny, obzvláště císařovny Sisi. Celý areál nabízí krásnou zahradu, nespočet letohrádků, tajených jeskyní, vodopádů i působivé středověké kolbiště. Největšímu zájmu se těší romantický ZÁMEK FRANZENSBURG postavený na konci 18. století podle vzoru rytířských hradů na umělém ostrůvku uprostřed rybníka. Dodnes zámek s pevninou spojuje VĚHLASNÝ PŘÍVOZ. Odtud přejedeme do lázeňského městečka BADEN, které je situované uprostřed vinic asi 30 km jižně od Vídně. Nachází se v něm ROZÁRIUM a je to NEJVĚTŠÍ ZAHRADA RŮŽÍ v Rakousku. 2 Na ploše 75.000 m tu rozkvétá až 30.000 růží asi 800 odrůd. Rozárium si prohlédneme individuálně. Zahrada náleží k místnímu zámeckému parku Doblhoffpark a je volně přístupná. Jen pár minut pěšky od parku se rozkládá centrum Badenu s historickými budovami jako např. Císařský dům, Beethovenův dům apod. Od začátku června do konce září se Baden mění v obří galerii pod širým nebem díky fotografickému festivalu LA GACILLY BADEN. V parcích, zahradách, v ulicích můžete obdivovat snímky fotografů z celého světa. Návrat domů kolem 23.00 hod.

Pozn.: Změna programu vyhrazena

 
 

Ceník

Termín CENA
20.6.2020 - 20.6.2020 1 590 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 20 EUR

Odjezdy

  • C (Plzeň - Stod - Holýšov - Horšovský Týn - Domažlice - Klatovy - Horažďovice - Strakonice - České Budějovice)