Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


ZA KOUZLEM VYSOKÝCH TATER A SLOVENSKÉHO RÁJE

Kód zájezdu 992201
Stránka v katalogu 92
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Slovensko
Oblast Hory
Místo Vysoké Tatry
Obrázek není k dispozici.

Hory mají zvláštní magické kouzlo. Zažijte s námi Vysoké Tatry a překrásný Slovenský ráj. Program jsme připravili tak, aby si na své přišli vyznavači horské turistiky i ti, kteří si na hřebenové túry netroufnou, ale přesto si přejí užívat nezapomenutelné kouzlo horských partií při nenáročných vycházkách do hor.

1. den: Odjezd z ČR v ranních hodinách. Cestou navštívíte slovenskou vesničku VLKOLÍNEC. Osada, zapadlá v klínu VEĽKÉ FATRY, je slovenským unikátem na seznamu UNESCO. V původních dřevěnicích tu stále žijí asi tři desítky stálých obyvatel. Příjezd na ubytování do Tatranské Lomnice. Ubytování v hotelu. Večeře. Nocleh.

2. den: Po snídani na Vás již čekají VYSOKÉ TATRY, nejstarší a turisticky nejatraktivnější slovenský národní park. Lanovkou vyjedete ke SKALNATÉMU PLESU. Odtud po tatranské turistické magistrále zdatnější dojdou až na TÉRYHO CHATU s jedinečnou polohou u PĚTI SPIŠSKÝCH PLES. Ostatní navštíví Zamkovského chatu a společně pak dojdete okolo VODOPÁDŮ NA STUDENÉM až na HREBIENOK. Zpět do údolí se přepravíte zubačkou. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

3. den: Po snídani povede Vaše cesta do SLOVENSKÉHO RÁJE, který je protkaný roklinami s desítkami nádherných vodopádů. Zažijete jednu z nejúžasnějších zdejších turistických tras ROKLINU SUCHÁ BELÁ, která je jednou z největších a nejkrásnějších roklin na Slovensku. Je zpřístupněna soustavou žebříků, lávek, můstků a stupaček. I zde je připraven program ve dvou stupních obtížnosti. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

4.den: BELIANSKÉ TATRY, nejvýchodnější část Vysokých Tater, jsou chráněným útočištěm kamzíků a vzácné květeny. Jejich skvostnou přírodu zažijete ze svahu Kobylího vrchu, kde leží jediná zpřístupněná vysokohorská BELIANSKÁ JESKYNĚ, zdobená nádhernými krápníkovými vodopády, kterou navštívíte. Odpoledne strávíte v AQUACITY POPRAD. Užívat si budete relax v křišťálově čisté geotermální vodě o teplotě 26°C - 38°C v kombinaci s jedinečnými pohledy na hory. Návrat do hotelu. Večeře. 

5. den: Přivítá Vás kouzelná příroda NP PIENINY, který se rozkládá na hranicích s Polskem a nabízí pěkné turistické trasy. V Červenom Kláštere na Vás čeká jedna z nejpřitažlivějších turistických atrakcí na Slovensku. Na DŘEVĚNÝCH PLTÍCH poplujete údolím řeky Dunajec srdcem NP Pieniny až do Lesné (cca 9 km). Zde poobědváte v místní kolibě, kde se připravují typická slovenská jídla. Pak zhlédnete místní folklórní zvyk „PASOVÁNÍ GURALA“. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

6. den: Po snídani je připravený výšlap k symbolickému cintorínu obětí Tater a k POPRADSKÉMU PLESU, v jehož hladině se nádherně zrcadlí hradba okolních horských štítů. Zdatnější se podívají do MENGUSOVSKÉ DOLINY a společně pak výlet zakončíte na břehu ŠTRBSKÉHO PLESA, které je symbolem Vysokých Tater. Návrat domů v pozdních nočních hodinách.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín Upř. 1/2 nebo 1/3 3. os.do 14 let 1/1
16.8.2020 - 21.8.2020 vyprodáno 8 590 Kč 7 390 Kč 10 990 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, 5x hotel, 5x polopenze - bufet, odborný průvodce CK.

Služby placené v místě

  • pobytová taxa 5 EUR/os./pobyt

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 100 EUR

Odjezdy

  • G (Klatovy - Domažlice - Plzeň - Praha)
  • S1 (Cheb - Mariánské Lázně - Bor u Tachova - Horšovský Týn)
  • S2 (Kolinec - Sušice - Horažďovice - Klatovy)
  • S3 (Praha - Beroun - Rokycany - Plzeň)