Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


SLOVÁCKO, ČAROKRÁSNÝ KRAJ JIŽNÍ MORAVY

Kód zájezdu 990391
Stránka v katalogu 76
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Česko
Oblast Jižní Morava
Místo Brno, Baťův kanál, Strážnice a vinné sklepy Plže
Obrázek není k dispozici.

1. den: Ráno odjezd do moravské metropole BRNO. Připravena je prohlídka překrásně zrestaurované VILLY STIASSNI, která reprezentuje zdejší unikátní funkcionalistickou architekturu. Je přepychově dobově vybavena. Objevila se ve filmu „Lída Baarová“ nebo v seriálu „Bohéma“. Poté přejedete do centra města, kde se počítá s časem na oběd nebo volný program. Další raritou Moravy je BAŤŮV KANÁL. V cca hodinové VYHLÍDKOVÉ PLAVBĚ poznáte jeho nejkrásnější úsek na trase Vnorovy – Strážnice, kde je připraveno ubytování v hotelu. Krátký odpočinek. Poté odjezd do cca 4,5 km vzdálené vinařské obce PETROV, jejíž chloubou je památková rezervace PLŽE a téměř 80 VINNÝCH SKLEPŮ budovaných od 15. století. Bílo-modré sklípky vytvářejí ulicovou zástavbu se 2 náměstíčky, kterými Vás provede jeden z místních vinařů. Připravena je degustace vín s možností jejich výhodného nákupu. V Petrově je pro Vás také připraven SKLÍPEK s CIMBÁLOVOU MUZIKOU.

2. den: Snídaně. Pohodlně si zabalíte a vyjedete do STRÁŽNICE. Představíme Vám nádherný SKANZEN, který je profesionální ukázkou lidové architektury a zvyků na Slovácku. Expozice vinohradu s ukázkami pěstování vinné révy od nejstarších dob po současnost je jedinou svého druhu v ČR. V areálu skanzenu jsou restaurace a občerstvení. Ze Strážnice odjedete zpátky domů. Návrat je plánovaný do cca 20.00 hod.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín 1 /2 3. osoba 1 /1
19.10.2019 - 20.10.2019 2 590 Kč 2 390 Kč 2 990 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava lux busem, 1x hotel, 1x snídaně, odborný průvodce CK.

Volitelné příplatky

  • Večeře 150 Kč

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 500 Kč

Odjezdy

  • G (Klatovy - Domažlice - Plzeň - Praha)