Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


ALPSKÉ VYHLÍDKY A JEZERNÍ ZÁMEČEK ORT

Kód zájezdu 992415
Stránka v katalogu 86
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Rakousko
Oblast Ostatní
Místo Solnohradsko
Obrázek není k dispozici.

Oblast Solnohradska patří k nejkrásnějším koutům Rakouska. Zvlněná krajina, od jara do podzimu vybarvená kvetoucími loukami, láká turisty překrásnými vyhlídkami, pozoruhodnými přírodními výtvory, zajímavými stavbami a zdravou přírodou.

1. den: Ráno kolem 5.00 hod. odjezd z Čech do Rakouska k Hallstattskému jezeru, jehož břeh lemuje překrásné jezerní město HALLSTATT (UNESCO), jedno z nejznámějších a nejnavštěvovanějších rakouských měst. Projdeme se po jezerní promenádě, zavítáme do kostela Nanebevzetí P. Marie, abychom si prohlédli ojedinělou KOSTNICI. Poté strávíme čas až do odpoledne v Severních vápencových Alpách na horském masívu DACHSTEIN. Z Obertraunu vyjedeme LANOVKOU k OBŘÍ LEDOVÉ JESKYNI a k MAMUTÍ JESKYNI. Po prohlídce se opět lanovkou necháme vyvézt do výšky 2.109 m na fantastickou VYHLÍDKU „PĚT PRSTŮ“. Zde je připravena cca 3km turistická trasa k další VYHLÍDCE SPIRÁL s možností občerstvení v alpské restauraci či chatě. Ubytování v penzionu. Nocleh.

2. den: Po snídani vyjedeme do půvabného lázeňského letoviska BAD ISCHL s honosnou CÍSAŘSKOU VILOU s pěstěnou zahradou. Byla oblíbeným letním sídlem císaře Franze Josefa I. a jeho ženy císařovny Sissi. Nabízíme vám příležitost navštívit luxusní interiéry této biedermeierovské stavby. Živé historické městečko s jižanským šarmem GMUNDEN je vstupní branou do Solnohradska. Leží na březích kouzelného JEZERA TRAUNSEE s JEZERNÍM ZÁMEČKEM ORT. Nabízíme Vám prohlídku historického centra, procházku kolem jezera nebo výjezd LANOVKOU na vrchol Feuerkogel nad JEZEREM EBENSEE, jenž Vám nabídne nádherné výhledy na pohoří Dachstein a jezera Solnohradské komory. Z Gmundenu odjezd zpět do ČR. Návrat domů cca 22.00 hod.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín 1/ 2 nebo 1/ 3
20.6.2020 - 21.6.2020 3 390 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, 1x penzion, 1x snídaně, odborný průvodce CK.

Volitelné příplatky

  • Večeře 290 Kč/os.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 50 EUR

Odjezdy

  • A (Plzeň - Přeštice - Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn)
  • PS1 (Sokolov - Cheb - Mariánské Lázně - Horšovský Týn)
  • PS2 (Kašperské Hory - Sušice - Klatovy - Rabí - Horažďovice - Klatovy)
  • PS3 (Praha - Beroun - Rokycany - Plzeň)