Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


BAD BIRNBACH NEJTEPLEJŠÍ LÁZNĚ EVROPY

Kód zájezdu 992141
Stránka v katalogu 78
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Německo
Oblast Ostatní
Místo Bad Birnbach
Obrázek není k dispozici.

Moderní lázeňský areál BAD BIRNBACH, zasazený do zdravé přírody v jihovýchodním Bavorsku, leží nedaleko Pasova pouhé 2 hodiny jízdy od česko-německé hranice v Železné Rudě. Bad Birnbach se pyšní nejteplejším pramenem ve střední Evropě o teplotě 70 °C, který napájí více než 30 bazénů s teplotou 26 °C – 40 °C.

Teplá léčivá voda v BAD BIRNBACHu blahodárně působí na celkové zdraví člověka. TERAPEUTICKÉ INDIKACE: deformující onemocnění kloubů, chronická zánětlivá revmatická onemocnění, chronická a degenerativní onemocnění páteře, revmatismus měkkých tkání, pooperační stavy, následky zranění pohybového aparátu, např. stav po endoprotéze, pooperační péče fraktur, stavy po operaci vyhřezlých plotének. Účinky zdejší léčivé vody jsou vědecky dokázány. Lázeňský areál tvoří dvě části: Vitarium a Therapiebad. VITARIUM je termální svět se 16 vodními atrakcemi. Zažít můžete 105 m dlouhý vodní kanál termální říčky s vodou o teplotě 33 °C a masážními tryskami, koupel v laguně se slanou vodou, která stimuluje metabolismus a podporuje prokrvení svalů, kaskádový bazén s masážním vodním hřibem, jehož padající voda uvolňuje krční svaly, aktivní bazén s masážními tryskami. Blahodárné a atraktivní jsou i zdejší sauny jako např. dešťová sauna, textilní sauna, ve které získáte novou skvělou energii působivými změnami světla. Navštivte i gradovnu. Díky slané vodě, která kape přes březové proutí, se při hlubokém dýchání dobře pročistí Vaše dýchací cesty. THERAPIEBAD je lázeňská část komplexu s 5 bazény pro skupinovou terapii: centrální kruhový bazén (36 °C), horký bazén (40 °C), venkovní kruhový bazén s integrovanou jeskyní s vodopádem, gejzíry a podvodními lehátky. Další Venkovní bazén s masážními tryskami. K parní lázni je připravena voda o teplotě až 48 °C. Oblíbený je Kneippův chodník posilující imunitní systém a zlepšující prokrvení. K Vašemu dokonalému odpočinku tu jsou restaurace, bistra, bar a samozřejmě odpočinková zóna s lehátky.

 
 

Ceník

Termín CENA
23.5.2020 - 23.5.2020 890 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 22-27 EUR

Odjezdy

  • H (Plzeň - Přeštice - Švihov - Klatovy - Železná Ruda)