Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


Z ALPSKÉHO PIEMONTU NA ITALSKOU LIGURSKOU RIVIÉRU

Kód zájezdu 993022
Stránka v katalogu 84
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Itálie
Oblast Severní Itálie
Místo Ligurská riviéra
Obrázek není k dispozici.

Projeďte se s námi italským Piemontem, krajem, který sousedí s Francií, Itálií a Švýcarskem, až do jedné z nejkrásnějších oblastí Středomoří, na Ligurskou riviéru.

1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách.

2. den: Představí se Vám kouzelné alpské údolí VAL D´AOSTA, kde se mísí francouzská a italská kultura. Z horského městečka COGNE, ležícího na úpatí nejvyšší italské hory Gran Paradiso, se vydáme nenáročnou vycházkou k úchvatným VODOPÁDŮM LILLAZ. V případě nepřízně počasí se zastavíme u mohutného středověkého HRADU FÉNIS. Navštívíme malebné město AOSTA s mnoha středověkými a antickými památkami a hlavní město Piemontu TURÍN. Turín, sídelní město savojských vévodů a sardinských králů, je proslulý svými úžasnými kavárnami a majestátními barokními paláci, skvostným náměstím San Carlo, královským palácem, dómem, v němž je uchováváno slavné turínské plátno. Fakultativně budeme mít možnost navštívit EGYPTSKÉ MUZEUM, jehož sbírky patří mezi nejproslulejší na světě nebo vystoupit na vrchol symbolu Turína, VĚŽ MOLE ANTONELIANA. Nocleh.

3. den: Po snídani si prohlédneme KLÁŠTER SACRA DI SAN MICHELE vystavěný jako orlí hnízdo v údolí Susa. Odtud odjedeme do VINAŘSKÉ OBLASTI Asti e Montrerrato. Navštívíme ASTI, proslulé výrobou šumivých vín, baptisériem ze 13. století a gotickým dómem a nevynecháme ani slavnou vinařskou vesnici BAROLO se středověkým hradem. Zajištěna degustace. Odjezd na ubytování na Ligurskou riviéru.

4. den: V bohatém JANOVĚ budeme mít příležitost navštívit katedrálu San Lorenzo, zastavíme se i u domu, v němž se měl narodit Kryštof Kolumbus, obdivovat budeme honosné středověké paláce. Odjezd do lázeňského města RAPALLO, odkud ´podnikneme VÝLET LODÍ k útesům nádherného poloostrova Portofino, kde se zastavíme v některé z malebných vesniček Portofino, San Fruttuoso či Camogli. Návrat do hotelu.

5. den: Po snídani odjedeme do městečka CERTOSA DI PAVIA se slavným kartuziánským klášterem, který je klenotem lombardské gotiky. Středověká houslařská CREMONA nám představí jedno z nejkrásnějších italských náměstí Piazzu del Commune s úchvatným gotickým dómem a zvonicí. Na závěr je připravena DEGUSTACE vín, olivového oleje, sýra a uzenin v oblíbeném vinařství v kraji Mincio, odkud se již vydáme domů.

6. den: Návrat do ČR v ranních hodinách.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín 1 /2 3. osoba
27.10.2020 - 1.11.2020 8 990 Kč 8 690 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, 3x hotel, 3x snídaně, 2x večeře, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 60 EUR

Ostatní

  • ODJEZDY: Praha, Plzeň, Nová Hospoda/Bor u TC, Rozvadov