Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2023

 

Detail [»]
-

 

Katalog si můžete vyzvednout na našich pobočkách nebo si jej prohlédnout již teď na našich webových stránkách v oddílu Katalog 2023 nahoře v oranžové liště.

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


SVĚTOVÁ HISTORIE V RÁJI BERCHTESGADENSKÝCH ALP

Kód zájezdu 991701
Stránka v katalogu 98
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Německo
Oblast Berchtesgadenské Alpy
Místo Orlí hnízdo
Obrázek není k dispozici.

Vydejte se s námi do jednoho z nejkrásnějších národních parků Evropy Berchtesgaden, který chrání pověstné ,,Orlí hnízdo“. Poznáte fascinující přírodní scenérie i architektonické skvosty. Ochutnáte hořcovou pálenku a výborné likéry a dozvíte se mnoho zajímavostí z německé historie.

Program

U brány Berchtesgadenských Alp je pro Vás připravena OCHUTNÁVKA HOŘCOVÉ PÁLENKY A LIKÉRŮ. Při exkurzi v nejstarší bavorské palírně se seznámíte s tradičním postupem výroby i získáváním vzácného hořce. Vozíte-li rádi dárky svým blízkým, v prodejně palírny jistě dobře vyberete.
Program dále povede po VYSOKOHORSKÉ VYHLÍDKOVÉ SILNICI Rossfeldhöhenringstrasse, která vystupuje až do výše 1.600 m. Z vyhlídkové trasy se Vám otevřou fascinující pohledy do údolí Berchtesgadenských Alp: na horu Kehlstein s Orlím hnízdem, město Salcburk a při dobré viditelnosti až na štíty pohoří Dachstein. Hlavním bodem celého programu je výjezd k Hitlerovu ORLÍMU HNÍZDU. Pevnost se nachází na vrcholku hory Kehlstein ve výšce 1.837 m. K Orlímu hnízdu, které dostal A. Hitler jako dar ke svým 50. narozeninám, se dostanete speciálně upravenými horskými mikrobusy po 6 km dlouhé vysokohorské silnici s 5 tunely. Posledních 124 m trasy je nutné překonat vysokorychlostními výtahy zabudovanými přímo ve skále. Orlí hnízdo je skutečnou raritou pro všechny zájemce o historii, architekturu i přírodu. Z jeho terasy je fascinující pohled na alpské velikány a při jasném počasí dohlédnete dokonce až na dno KRÁLOVSKÉHO JEZERA. Právě Königssee bude posledním cílem našeho programu. Zavedeme Vás zde na místo, odkud je nejkrásnější pohled na jezero, uvidíte nejstarší bobovou dráhu na světě. Při procházce kolem jezera můžete rozjímat stejně jako bavorští králové, kteří Königssee obzvláště milovali.

Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín dospělý do 12 let
13.6.2020 - 13.6.2020 1 790 Kč 1 590 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, mýtné vysokohorské panoramatické silnice, program s degustací v palírně, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 20 EUR

Odjezdy

  • A (Plzeň - Přeštice - Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn)