Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2023

 

Detail [»]
-

 

Katalog si můžete vyzvednout na našich pobočkách nebo si jej prohlédnout již teď na našich webových stránkách v oddílu Katalog 2023 nahoře v oranžové liště.

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


KOUZELNÝ ADVENT U JEZERA WOLFGANGSEE

Kód zájezdu 995801
Stránka v katalogu 107
Kategorie Adventní zájezdy
Země Rakousko
Oblast Ostatní
Místo Solnohradsko
Obrázek není k dispozici.

Advent u jezera Wolfgangsee byl návštěvníky, tiskem a televizí vyznamenán jako nejkrásnější adventní trh v Rakousku. Velkolepý úspěch zdejšího adventu je dán autetičností, překrásnou výzdobou a atraktivní zážitkovou jízdou lodí po jezeře, které v době adventu zdobí obří 10 m vysoká plovoucí lucerna nazvaná „světlo míru“. Wolfgangsee je stále „zóna bez Santa Clause“. Proto zde najdete pravé adventní trhy s originálními a pečlivě zpracovanými výrobky i chutné místní speciality. Kvalitu celého adventního trhu zajišťují přísné kontroly.

Program

Nejkrásnější rakouské jezero Wolfgangsee leží v předhůří rakouských Alp v oblasti Solné Komory. Na jeho březích leží 3 kouzelná městečka, která v době adventu zaručují nefalšovanou atmosféru a pohodu předvánočního svátku. St. Wolfgang je proslulý malebnými středověkými uličkami. Barokní městečko St. Gilgen je spjato s rodinou W. A. Mozarta a Strobl se pyšní betlémem s největším počtem jeho nejvyšších postaviček. Tato 3 městečka se zhruba 110 ADVENTNÍMI STÁNKY spojují LODĚ, které se potkávají u ozářené LUCERNY UPROSTŘED JEZERA. I vy absolvujete mimořádně ZÁŽITKOVOU PLAVBU PO JEZEŘE, díky které navštívíte každé z těchto kouzelných jezerních měst. Ze St. Wolfgangu vede 6 km dlouhá UNIKÁTNÍ PARNÍ ZUBAČKA na nedalekou horu Schafberg, kam se také můžete vypravit. I z první stanice, kam zubačka v zimě jezdí, se Vám otevře nádherný výhled na jezero a okolní zasněžené majestátní štíty Alp. Odjezd domů je naplánován až v podvečerních hodinách, abyste zažili jedinečnou krásu osvětlených měst a krajiny.

 
 

Ceník

Termín dospělý dítě do 15 let
5.12.2020 - 5.12.2020 1 890 Kč 1 690 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, adventní plavba lodí po jezeře, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 15 EUR

Odjezdy

  • A (Plzeň - Přeštice - Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn)