Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2023

 

Detail [»]
-

 

Katalog si můžete vyzvednout na našich pobočkách nebo si jej prohlédnout již teď na našich webových stránkách v oddílu Katalog 2023 nahoře v oranžové liště.

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


DO ŠVÝCARSKA ZA NEJKRÁSNĚJŠÍ HOROU SVĚTA

Kód zájezdu 991131
Stránka v katalogu 93
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Švýcarsko
Oblast Alpy
Místo Matterhorn
Obrázek není k dispozici.

Švýcarsko je malou, ale mnohotvárnou zemí v srdci Evropy. Na malém prostoru jsou zde soustředěny přírodní krásy, klimatické kontrasty i jazyková a kulturní rozmanitost. V srdci Švýcarska dosahují magické hory výšky přes 4.000 m a v jižní části se zrcadlí v hladině jezer palmy. Švýcaři udržují staré tradice, jsou přátelští a jejich země pohostinná.

Program

1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách.

2. den: Velký zážitek Vám přinese BERNINA EXPRESS. Slavný vlak jede přes klenuté viadukty a horské terasy, skrze točité tunely, kolem horských vodopádů a ledovců i kvetoucích alpských luk. Přes průsmyk Berninapass se bez pomoci ozubeného mechanismu vlak vyšplhá až do výšky 2.253 m n. m. a překoná tak ohromující stoupání. Naší cílovou stanicí je TIRANO. Z Tirana se již autobusem vydáme do svůdné krajiny jezer, idylických vesniček a palmových promenád až do nejjižnějšího švýcarského města LUGANO, které leží u stejnojmenného jezera. Krásu Lugana a Alp si můžete vychutnat z jezerní promenády nebo z vrcholu San Salvatore (912 m n. m.), kam jezdí pozemní lanovka. Odjezd na ubytování. Nocleh.

3. den: Ráno odjedete k jezeru LAGO DI MAGGIORE. K atraktivitě jezera přispívají kouzelné BOROMEJSKÉ OSTROVY. Využijte PLAVBY LODÍ po jezeře kolem ostrovů a ostrůvků s možností vystoupit na jednom z nich. Vstoupíte do ráje honosných vil, nádherně upravených terasovitých zahrad s cypřiši, magnóliemi, kaméliemi, vavříny, palmami, sochami a fontánami. Poté je připravena EXKURZE světoznámé ČOKOLÁDOVNY Alprose v městečku Caslano. Navštívíte BELLINZONU (UNESCO), město tří hradů s mohutnými valy, údajně nejkrásnějšími ve Švýcarsku. Vyjede také k PŘEHRADĚ VERZASCA, proslavené bondovkou Golden Eye. Je famózní svojí výškou 220 m. Návrat do hotelu. Nocleh.

4. den: Údolím Ossolatal povede program do Täschu, odkud vyjedete zubačkou do Zermattu, známého vysokohorského střediska Walliských Alp. ZERMATT je horská obec s krásnou promenádou a všudypřítomnými výhledy na MATTERHORN (4.478 m), 7. nejvyšší horu Alp. Matterhorn je považován za nejkrásnější horu světa. Zvláštností je zde doprava pouze lanovkou nebo horskými vláčky. Doporučujeme výjezd lanovkou na „MALÝ MATTERHORN“ do výšky 3.883 m a navštívit i NEJVĚTŠÍ LEDOVCOVÝ PALÁC SVĚTA (přejezd z Malého Matterhornu další lanovkou). Na okraji Zermattu se nachází SOUTĚSKA GÖRNER – jedna z fascinujících přírodních krás této lokality. Byla vytvořena řekou Görnera během tisíce let a je lemována bizarními útvary a vodopády, cesta roklinou vede přes dřevěné mosty a lávky. Odjezd zubačkou do Täschu a návrat do ČR.

5. den: Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín 1/2 3-12 let 3. osoba
5.8.2020 - 9.8.2020 7 290 Kč 6 790 Kč 6 990 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, 2x hotel, 2x snídaně, jízdné Bernina Express, odborný průvodce CK.

Volitelné příplatky

  • večeře 220 Kč/os./den

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 150 EUR

Odjezdy

  • A (Plzeň - Přeštice - Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn)
  • PS1 (Sokolov - Cheb - Mariánské Lázně - Horšovský Týn)
  • PS2 (Kašperské Hory - Sušice - Klatovy - Rabí - Horažďovice - Klatovy)