Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2023

 

Detail [»]
-

 

Katalog si můžete vyzvednout na našich pobočkách nebo si jej prohlédnout již teď na našich webových stránkách v oddílu Katalog 2023 nahoře v oranžové liště.

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA ORCHIDEJÍ V DRÁŽĎANECH

Kód zájezdu 991611
Stránka v katalogu 99
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Německo
Oblast Ostatní
Místo Drážďany a okolí
Obrázek není k dispozici.

Nenechte si ujít výstavu orchidejí, nejkrásnějších květin na světě! Čtyři dny se bude v Drážďanech konat mezinárodní výstava orchidejí ze 4 kontinentů. Pro nás Středoevropany je to i jedinečná příležitost k jejich výhodnému nákupu. Účastí na této výstavě se Vám zároveň nabízí příležitost poznat cenné památky, pro které jsou Drážďany přezdívány ,,Florencií na Labi“.

Program

Odjezd v brzkých ranních hodinách. Dvě hodiny před polednem se otevírají brány výstaviště v Drážďanech, kde se koná tradiční MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA ORCHIDEJÍ. Drážďanská expozice orchidejí je prezentována jako jedna z největších a nejkrásnějších výstav svého druhu v Evropě. Na ploše cca 5 000 m2 můžete obdivovat 20 000 květinových skvostů se 100 000 květy tropických orchidejí i drobnokvěté orchideje mírného pásma od pěstitelů, šlechtitelů a prodejců z Evropy, Asie, Jižní Ameriky a Austrálie. Nebude chybět ani květinářská dílna s ukázkami vazby orchidejí, které jsou ceněny pro zvláštnost a krásu květů nejrůznějších odstínů a barev. Také zde získáte užitečné triky pro jejich dobré pěstování. Tato výstava je spojena s tradiční VELIKONOČNÍ VÝSTAVOU, která v Drážďanech patří mezi největší a nejpopulárnější veřejné výstavy nabízející podívanou a nákupy v oblasti zahrady, řemesel, zvířat, rodiny a volného času.
Odpoledne je připravena prohlídka města. DRÁŽĎANY - FLORENCIE NA LABI. Nabízejí jedinečnou ukázku barokní architektury, které vévodí zámecký komplex ZWINGER s nádherně upraveným parkem s fontánami. Chrání muzea a bohatě vybavené galerie se sbírkami obrazů světových malířů. Všechna hlavní turisticky zajímavá místa leží v okruhu několika minut pěší chůze. Náš průvodce Vás rád touto trasou provede. Návrat domů pozdě večer.

Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín dospělý do 14 let
4.4.2020 - 4.4.2020 1 690 Kč 1 590 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava lux busem, vstupné na výstavu, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 20 EUR

Odjezdy

  • G (Klatovy - Domažlice - Plzeň - Praha)