Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2023

 

Detail [»]
-

 

Katalog si můžete vyzvednout na našich pobočkách nebo si jej prohlédnout již teď na našich webových stránkách v oddílu Katalog 2023 nahoře v oranžové liště.

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


ADVENTNÍ SALCBURK A ČERTÍ PRŮVOD

Kód zájezdu 995301
Stránka v katalogu 109
Kategorie Adventní zájezdy
Země Rakousko
Oblast Ostatní
Místo Salcburk a okolí
Obrázek není k dispozici.

„Tichá noc, přesvatá noc, v spánku svém dýchá zem, půlnoc odbila, město šlo spát,“ kdysi dávno poprvé zaznělo v originálu „Stille Nacht, Heilige Nacht“ v malebném městečku Oberndorf. V doznívání této vánoční písně, která byla přeložena a rozšířena do mnoha zemí světa, se přenesete cca o 30 km jižněji do významného střediska Salcburk, opředeného adventními melodiemi.

Program

V ranních hodinách odjezd z ČR. Program našeho zájezdu zahájíme návštěvou vesničky OBERNDORF, kde se zrodila slavná vánoční píseň „Tichá noc“. Odtud bude následovat přejezd do SALCBURKU, okouzlujícího barokního města a rodiště významného hudebního skladatele W. A. Mozarta. Krása historického centra, harmonie architektury s přírodou a široká nabídka kulturních pořadů lákají turisty v každé roční době. Nejkrásnější pohled na zimně oděný Salcburk nám poskytne nedobytná, ve světě nejzachovalejší středověká pevnost HOHENSALZBURG, na kterou vyjedeme LANOVKOU. Nádvoří pevnosti je poseto vánočními stánky a oděno do bohatého adventního programu. Program bude pokračovat na NEJVYHLEDÁVANĚJŠÍM VÁNOČNÍM TRHU „Christkindlmarkt“ na Rezidenčním náměstí se spoustou osvětlených stánků s ručními výrobky, vánočními ozdobami a sladkostmi. Po setmění se můžete těšit na fantastický ČERTÍ PRŮVOD KRAMPUSLAUF, který má v Rakousku více než 500letou tradici. Dokonalé masky a ohnivá show nabízejí jedinečnou podívanou. Návrat domů v pozdních nočních hodinách.

 
 

Ceník

Termín CENA
5.12.2020 - 5.12.2020 1 390 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 15 EUR

Odjezdy

  • A (Plzeň - Přeštice - Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn)