Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2023

 

Detail [»]
-

 

Katalog si můžete vyzvednout na našich pobočkách nebo si jej prohlédnout již teď na našich webových stránkách v oddílu Katalog 2023 nahoře v oranžové liště.

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


PRAHA LETECKÁ A VLÁDNÍ

Kód zájezdu 990115
Stránka v katalogu 69
Kategorie Zájezdy v ČR
Země Česko
Oblast Praha a okolí
Místo Praha
Obrázek není k dispozici.

Program

Báječný výlet začnete na NEJVĚTŠÍM ČESKÉM LETIŠTI – Letišti Václava Havla v Praze. Ve 3. terminálu nastoupíte do letištního autobusu a zahájíte za doprovodu odborného průvodce jeho cca 1,5hodinovou zážitkovou prohlídku. Uvidíte původní terminál Letiště Praha z r. 1937, kde se dnes odbavují vládní lety. Navštívíte hangáry Úřadu pro civilní letectví ČR a letecké společnost Travel Service, seznámíte se s interiérem a zejména technikou Záchranné požární stanice letiště, zažijete ukázky odbavení letadel před startem a po přistání nebo zavádění letadel na stání.
Nejvýznamnější a nejnavštěvovanější památkou v naší zemi je PRAŽSKÝ HRAD, tradiční sídlo českých panovníků a od r. 1918 také sídlo prezidenta ČR. Podle Guinessovy knihy rekordů je Pražský hrad největším souvislým hradním komplexem na světě a je také zapsán v Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Využijte námi připravenou KOMENTOVANOU PROHLÍDKU, při které mj. navštívíte: Katedrálu sv. Víta, Starý královský palác s překrásným gotickým Vladislavským sálem, věž Daliborku a jedinečnou Zlatou uličku. Nebo si projděte kouzelné ZAHRADY PRAŽSKÉHO HRADU. Na závěr programu je připravena PLAVBA PO VLTAVĚ SE ZÁŽITKOVÝM PODPLUTÍM PŘÍMO POD KARLOVÝM MOSTEM.

Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín dospělý do 6 let
19.9.2020 - 19.9.2020 950 Kč 650 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, exkurze na letišti, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 650 Kč

Ostatní

  • Při objednávce zájezdu uvádějte čísla OP.

Odjezdy

  • G (Klatovy - Domažlice - Plzeň - Praha)