Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2023

 

Detail [»]
-

 

Katalog si můžete vyzvednout na našich pobočkách nebo si jej prohlédnout již teď na našich webových stránkách v oddílu Katalog 2023 nahoře v oranžové liště.

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


ADVENT V MNICHOVĚ

Kód zájezdu 996001
Stránka v katalogu 108
Kategorie Adventní zájezdy
Země Německo
Oblast Ostatní
Místo Mnichov a okolí
Obrázek není k dispozici.

Zveme Vás k návštěvě bavorské metropole, kde se již od 14. století koná jeden z největších adventních trhů v Německu. Právě v Mnichově se také na počátku 20. století zrodil adventní kalendář.

Program

Mnichov je město s velkým historickým šarmem. Pyšní se velkým množstvím staveb v barokním a rokokovém slohu. V našem programu vám nabídneme prohlídku HISTORICKÉHO CENTRA, ve kterém nevynecháme ty nejatraktivnější památky, jako jsou hrázděná středověká radnice přetvořená na adventní kalendář nebo Marienplatz s Novou radnicí, kterou zdobí orloj. Zde se také koná věhlasný JESLIČKOVÝ TRH. Svým návštěvníkům nabízí více než 200 stánků s vánočními ozdobami, svíčkami, ručně dělanými výrobky, svařeným vínem i tradiční mnichovskou bílou klobásou. Na nádvoří radnice je nádherný BETLÉM. VÁNOČNÍ TRHY se táhnou v ulicích Kaufingenstrasse a Weinstrasse kolem radnice. Jsou zde výborné OBCHODY i útulné HOSPŮDKY. Přestanou-li vás bavit trhy nebo nákupy, navštivte blízkou CÍSAŘSKOU REZIDENCI s dechberoucí klenotnicí, ve které jsou umístěny bavorské korunovační klenoty a více než tisíc vzácných předmětů, které používaly bavorské královské rodiny. V rezidenci jsou i další cenné expozice jaké např. egyptské umění, numismatické sbírky, nádobí nebo šperky. Z centra je dobře dostupné také unikátní NĚMECKÉ MUZEUM, největší muzeum vědy a techniky na světě.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín CENA
28.11.2020 - 28.11.2020 1 190 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 15 EUR

Odjezdy

  • A (Plzeň - Přeštice - Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn)