Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


SLAVNÉ ASSISI A KOUZELNÉ TOSKÁNSKO

Kód zájezdu 993021
Stránka v katalogu 88
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Itálie
Oblast Toskánsko
Místo Toskánsko
Obrázek není k dispozici.

Toskánsko je kolébkou evropského umění, jeden z nejkrásnějších a nejatraktivnějších krajů Itálie. Už Karlu Čapkovi při návštěvě popsané v Italských listech připadalo všechno v Toskánsku „milé, utěšené, vděkuplné, půvabné, rozkošné, spanilé, krásné a líbezné.“ 

Program

1. den: Kolem 20.00 hod. odjezd z ČR do Itálie.

2. den: Ráno příjezd do slavného poutního středověkého města ASSISI položeného na umělých terasách na úpatí Monte Subassio s klášterem Sacro Convento s cennými Giottovými freskami. Celým městem se nese působivá atmosféra zvláštního klidu a pohody. PERUGGIA je hlavním městem Umbrie. Dominantou tohoto historického města je nejvýznamnější středověká kašna Itálie Fontana Maggiore. Uvidíte množství historických domů s překrásnými fasádami, svezete se MINIMETREM. Peruggia je označována jako „čokoládové město Evropy“. Určitě ochutnejte domácí čokoládu! Překrásnou přírodou kolem TRASIMENSKÉHO JEZERA dojedete do hotelu. Večeře. Nocleh.

3. den: Ráno projedete krajinou malebného údolí VAL D´ORCIA (UNESCO) s nejkrásnějšími toskánskými scenériemi do Sieny. SIENA (UNESCO) je ukázkovým příkladem jednoho z nejlépe dochovaných středověkých toskánských měst s cihlovými paláci zdobenými travertinovými prvky, kamennými věžemi, přepychově zdobenými kostely. Uvidíte zde NEJKRÁSNĚJŠÍ NÁMĚSTÍ v Itálii VE TVARU PŮLMĚSÍCE Piazza del Campo, na které se vchází 11 úzkými uličkami. Samotné náměstí je obklopeno 16 honosný- mi paláci. Krajina plná vinic a olivovníků Vás doprovodí do SAN GIMIGNANA (UNESCO). Leží na kopci ve výšce 334 m n. m. a jeho historické centrum je známé svými noblesními věžemi i symboly bohatých místních patricijských rodin. DEGUSTACE místních vyhlášených VÍN. Nocleh.

4. den: FLORENCIE (UNESCO) je jedno z nejobdivovanějších měst na světě. Nabízí překrásné stavby, NEJBOHATŠÍ GALERIE SVĚTA (Pitti, Uffizi), poklady nacpané kostely, honosná náměstí, překrásné zahrady, skvělé restaurace i módní obchody. Odjezd z Florencie je připraven v podvečerních hodinách.

5. den: Brzy ráno návrat do ČR.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.  

 

 
 

Ceník

Termín 1/2 1/1 1/3
25.4.2018 - 29.4.2018 5 990 Kč 6 590 Kč 5 990 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava lux busem, 2x hotel, 2x snídaně, 1x večeře, odborný průvodce CK.

Služby placené v místě

  • přihlašovací poplatek 1,20 EUR/os./1den, 1, 70 EUR/os./1den

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 35 EUR

Odjezdy

  • A (Plzeň - Přeštice - Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn)