Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2022

 

Detail [»]
-

 

Katalog si můžete vyzvednout na našich pobočkách nebo si jej prohlédnout již teď na našich webových stránkách v oddílu Katalog 2022 nahoře v oranžové liště.

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


VÍKEND NA PÁLAVĚ

Kód zájezdu 990221
Stránka v katalogu 77
Kategorie Zájezdy v ČR
Země Česko
Oblast Jižní Morava
Místo Znojmo a okolí
Obrázek není k dispozici.

Program

1. den: Ráno odjezd do ZNOJMA. Prohlídku tohoto půvabného města můžete pohodlně zažít ze sedadel turistického vláčku. Vláček vyjíždí od Louckého kláštera a na jeho trase jsou nejdůležitější místa Znojma. Mnoho návštěvníky uchvátí hostorické podzemí, které patří k největším bludištím ve střední Evropě. Tajuplný labyrint, jehož 30 km dlouhé chodby často vedou i ve 4 patrech nad sebou, je zpestřen alchymistickou dílnou. Ze Znojma se vydáte do vinařské oblasti PÁLAVA. Seznámíte se s vinicemi, vinaři. Připravena je DEGUSTACE VÍN a pro zájemce i nákup. Ubytování, večeře (fakultativně).  Po večeři je připraveno posezení ve VINNÉM SKLÍPKU s občerstvením a CIMBÁLOVOU MUZIKOU. Nocleh.

2. den: Po snídani odjezd do Lednice. LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL (UNESCO) tvoří uměle vybudované kanály, zářivá krajina s vegetací dovezenou až z Afriky a Ameriky a zajímavé stavby. Navštívit můžete pohádkový ZÁMEK LEDNICE. Majitelům zámku Lichtenštejnům zřejmě nestačila česká flora, a proto si postavili ZÁMECKÉ SKLENÍKY, kde pěstovali subtropické a tropické rostliny. Skleníky je možné také navštívit. Poté nasedneme do LOĎKY a poplujeme k MINARETU, který je výjimečnou stavbou tohoto charakteru v Evropě. Nabídne Vám úchvatný výhled na Lednicko-valtický areál, Břeclavsko a Pálavu. I v Lednici bude příležitost ochutnat a koupit zdejší vína. Návrat domů mezi 21.00–22.30 hod.

Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín 1/2 1/1
3.10.2020 - 4.10.2020 2 990 Kč 3 390 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, 1x penzion, 1x snídaně, 1x večeře, sklípek, cimbálová muzika, odborný průvodce CK.

Volitelné příplatky

  • obložený talíř ve sklípku 180 Kč/os.
  • víno cca 160 Kč/l

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 600 Kč

Odjezdy

  • G (Klatovy - Domažlice - Plzeň - Praha)