Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2023

 

Detail [»]
-

 

Katalog si můžete vyzvednout na našich pobočkách nebo si jej prohlédnout již teď na našich webových stránkách v oddílu Katalog 2023 nahoře v oranžové liště.

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


LABUTÍ ZÁMKY V ALGAVSKÝCH ALPÁCH

Kód zájezdu 991301
Stránka v katalogu 99
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Německo
Oblast Algavské Alpy
Místo Labutí zámky
Obrázek není k dispozici.

Každoročně Vámi žádaný program získal svoji zaslouženou popularitu zejména pro jedinečné splynutí skutečného světa se světem fantazie.

Vstupné na Neuschwanstein do 18 let ZDARMA!

Program

Na romantické cestě do Algavských Alp si připomenete tajuplný příběh pohádkového krále Ludvíka II. Bavorského, jenž nechal v údolí Schwangau na vysoké skále vystavět jeden z nejznámějších zámků světa NEUSCHWANSTEIN. Ten svou jedinečností zaujal i amerického pohádkáře W. Disneye a stal se tak krásnou kulisou mnoha jeho pohádkových příběhů. Interiér zámku si prohlédnete s českým audioprůvodcem (sluchátka).
K zámku se můžete jako král nechat dovézt bryčkou s párem koní. Nejkrásnější pohled na zámek je z nedalekého Mariánského mostu, jenž spojuje PÖLLATSKOU PROPAST s vodopádem. Projdete se podél ALPSKÉHO JEZERA až k protilehlému zámku Hohenschwangau, kde si prohlédnete nádvoří a královskou zahradu s kašnami a fontánami.
Odpoledne navštívíte KRÁLOVSKÝ PARK dalšího Ludvíkova zámku LINDERHOF s uměle vybudovanou krápníkovou jeskyní, jezírkem a vodopádem (kopie Modré jeskyně z ostrova Capri) a zasníte se při tónech Wagnerovy opery jako romantický král Ludvík II. Před královským zámkem můžete obdivovat zlatou fontánu s 30m vodotryskem. Skvostný zámek se nachází uprostřed krásné francouzské a italské zahrady a anglického lesoparku. Jak zahrady, tak park Vám nabídnou kromě příjemného rozjímání i např. Maurský kiosek s pavím trůnem, Marokánský dům a další překvapení.

Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín dospělý do 18 let
30.5.2020 - 30.5.2020 1 790 Kč 1 690 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 25 EUR

Odjezdy

  • A (Plzeň - Přeštice - Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn)