Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2023

 

Detail [»]
-

 

Katalog si můžete vyzvednout na našich pobočkách nebo si jej prohlédnout již teď na našich webových stránkách v oddílu Katalog 2023 nahoře v oranžové liště.

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


ZOO DRÁŽĎANY & KOALÍ RODINKA

Kód zájezdu 991167
Stránka v katalogu 102
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Německo
Oblast Ostatní
Místo Drážďany a okolí
Obrázek není k dispozici.

Drážďanská zoologická zahrada se nachází v centru města v jižní části parku „Velká zahrada“. Jedná se o čtvrtou nejstarší zoo v Německu, založenou již v roce 1861. Je světově známá díky úspěšnému chovu opic a koaly australské.

Program

Časně ráno odjezd z ČR do SRN. DRÁŽĎANSKÁ ZOO se rozkládá na ploše 13 ha. Domov v ní našlo přes 1.500 zvířat ve více než 250 druzích. V posledních letech byla zahrada rozšířena a modernizována tak, aby výběhy pro zvířata co nejlépe odpovídaly jejich domovině. Najdeme zde zvířecí obyvatele JIŽNÍ AMERIKY a asijské kopytníky. PAVILON PRIMÁTŮ se pyšní prvním narozeným a odchovaným mládětem orangutana v zajetí na světě. Zdejší AFRICKÝ PAVILON patří k těm nejkrásnějším v celém Německu. Nejmenší návštěvníky potěší PODZEMNÍ SVĚT, kde se skluzavkou dostanou do podzemní jeskyně. Zde najdou informace o životě cvrčků, mravenců, krtků a ostatních obyvatel podzemí. K jedinečným zážitkům patří i VOLIÉRA PRO DRAVÉ PTÁKY. Další překrásná část nazývaná Dům prof. Brandese připomíná TROPICKÝ RÁJ. Těšit se můžete na zvířata ze všech koutů světa. Uvidíte např. lvy, slony, žirafy, zebry, orangutany, pandy červené, klokany rudé, levharty, gepardy aj. Velkým lákadlem je i KOALÍ RODINKA, která každé dopoledne čeká na porci čerstvých eukalyptových listů, nebo Humboldtovi tučňáci, jejichž plavecké umění můžete pozorovat přes prosklené stěny bazénu. V celém areálu jsou restaurace, odpočinkové zóny, interaktivní dětská hřiště a obchody se suvenýry. V případě volného času krátká zastávka v CENTRU DRÁŽĎAN. Návrat domů cca 22.00–23.30 hod.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín CENA dítě do 15 let
4.4.2020 - 4.4.2020 1 390 Kč 1 290 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 8-12 EUR/os.

Odjezdy

  • G (Klatovy - Domažlice - Plzeň - Praha)