Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


ČESKO-SASKÉ ŠVÝCARSKO

Kód zájezdu 990661
Stránka v katalogu 74
Kategorie Zájezdy v ČR
Země Česko
Oblast Ústecko
Místo Děčín a Česko-Saské Švýcarsko
Obrázek není k dispozici.

Malebná krajina pískovcových skal tyčících se vysoko nad hlubokým kaňonem řeky Labe přitahovala návštěvníky pro svou tajuplnost už od pradávna. Vydejte se s námi do nejvzácnější přírodní oblasti v naší zemi do NP České Švýcarsko. Uchvátí Vás členitost terénu, divoká příroda se skalními městy, stolovými horami a soutěskami. I když se jedná o nejníže položené místo v ČR, budete se zde cítit jako na horách.

Program

1. den: Ráno odjezd do Ústí nad Labem, kde vyjdete na ROZHLEDNU VĚTRUŠE, odkud se otevřou krásné výhledy na Labe, České středohoří a Krušné hory. Další fascinující podívanou vám nabídne pískovcové skalní město TISKÉ SKÁLY, kde se natáčely Letopisy Narnie. Největší památkou ve městě DĚČÍN je zámek, který po několika přestavbách dospěl do barokně-klasicistní podoby. Součástí zámeckého areálu je nádherná RŮŽOVÁ ZAHRADA ve stylu italského giardinetta. Ubytování v hotelu přímo v Děčíně. Večeře.

2. den: Po snídani odjedete do SRN. První zastávka bude u PEVNOSTI KÖNIGSTEIN, jež se majestátně tyčí na jedné ze stolových hor Saského Švýcarska. Impozantní pevnost přitahuje jak milovníky historie, tak přírody. BASTEI je další jedinečný skalní labyrint s nádhernou vyhlídkou Basteiaussicht, která je zpřístupněna pomocí 76 m dlouhého kamenného mostu a otevírá výhled až do Drážďan. Návrat do Děčína. Po večeři Vám nabízíme fantastický zážitek v termálních lázních Toskana Therme v Bad Schandau „VEČERNÍ KOUPÁNÍ V TÓNECH, BARVĚ A SVĚTLE“. 14 světelných zařízení rozehrává svou hru s vodní hladinou, skleněnou střechou, stěnami a stropy. Zažijete tu unikátní prostor s tekoucím zvukem Liquid-Sound nebo můžete vyzkoušet i sopečné minerální bahno.

3. den: Po snídani odjezd do HŘENSKA. Čeká Vás PRAVČICKÁ BRÁNA, největší přirozená skalní brána na našem kontinentu. Neodmyslitelně k Pravčické bráně patří výletní zámeček SOKOLÍ HNÍZDO, vybudovaný v r. 1881 na místě chatrče z dubové kůry. Dnes je zde muzeum NP České Švýcarsko a stylová restaurace. PLAVBOU NA PRAMICÍCH V TICHÉ a DIVOKÉ SOUTĚSCE kaňonem říčky Kamenice ukončíte program zájezdu.

Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín 1/2 3. osoba 1/1
10.7.2020 - 12.7.2020 3 590 Kč 3 390 Kč 3 990 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, 2x hotel, 2x snídaně, 2x večeře, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 400 Kč + cca 30 EUR

Odjezdy

  • G (Klatovy - Domažlice - Plzeň - Praha)