Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2022

 

Detail [»]
-

 

Katalog si můžete vyzvednout na našich pobočkách nebo si jej prohlédnout již teď na našich webových stránkách v oddílu Katalog 2022 nahoře v oranžové liště.

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


ROZKVETLÝ PARK PRŮHONICE A ZÁMEK V TRÓJI

Kód zájezdu 990124
Stránka v katalogu 69
Kategorie Zájezdy v ČR
Země Česko
Oblast Praha a okolí
Místo Praha
Obrázek není k dispozici.

Program

Bez zahrad Praha Prahou byla by jen stěží, tak jako by nebyla bez stovek svých věží. Vyhlášené pražské zahrady jsou stále více vyhledávaným cílem. Představíme Vám ZÁMECKÝ PARK PRŮHONICE, jeden z největších a nejvýznamnějších krajinných parků v Evropě, který byl jako mimořádné dílo zahradní architektury zapsán na Seznam světového dědictví UNESCO. Obklopen rybníky, leží v členitém údolí meandrující říčky Botič. Pyšní se více než 1600 druhy cizokrajných rostlin a dřevin, 600 druhy trvalek nebo rozlehlým alpinem na skalách. Nejkrásnější je park na jaře, kdy kvete. My jsme pro Vás vybrali nejatraktivnější období, kdy je celý park rozzářen bohatými KVĚTY RODODENDRONŮ, jejichž unikátní sbírka čítá více než 8000 kusů! Rododendrony doplňují kvetoucí azalky, kosatce, rané pivoňky a pozdní cibuloviny. Částí kvetoucí zahrady Vás provede zkušený MÍSTNÍ PRŮVODCE.
Dalším pražským skvostem je ZÁMEK V TRÓJI, jeden z nejkrásnějších barokních zámků v ČR, který reprezentuje architekturu honosných předměstských vil z Říma, které na své cestě světem obdivoval stavitel zámku hrabě Václav Vojtěch ze Šternberka. Jeho interiéry můžete navštívit. Kolem zámku se rozkládá volně přístupná nádherná barokní FRANCOUZSKÁ ZAHRADA plná soch, pergol, váz, altánů, kašen, vodotrysků s unikátní štěpnicí s velkým kruhovým labyrintem ve svém středu. V blízkosti zámku sídlí BOTANICKÁ ZAHRADA s vyhlášeným TROPICKÝM SKLENÍKEM FATA MORGANA. V případě volného času je možná jeho prohlídka.

Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín CENA
16.5.2020 - 16.5.2020 890 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 250 Kč

Odjezdy

  • G (Klatovy - Domažlice - Plzeň - Praha)