Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


ZÁŽITKOVÉ KORUTANY

Novinka
Kód zájezdu 992421
Stránka v katalogu 88
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Rakousko
Oblast Korutany
Místo Drávská cyklostezka
Obrázek není k dispozici.

Spolková země Korutany, ležící na jihu Rakouska, je pohádkově krásný kraj s ryzí alpskou přírodou Taurských a Karavanských hor. Je plný křišťálově průzračných jezer s možností koupání, lákavých památek a hlavně pohostinných místních obyvatel. Bude Vám tu dobře a krásně!

Program

1. den: Ráno kolem 4.30 hod. odjezd z ČR do Národního parku VYSOKÉ TAURY v Rakousku. Po 14 km dlouhé vyhlídkové silnici, kterou lemují desítky vodopádů včetně NEJVYŠŠÍHO RAKOUSKÉHO VODOPÁDU Fallbach Wasserfall, dojedete až k úchvatné HORSKÉ PŘEHRADĚ Kölbreinspeicher v údolí Maltatal. Budete mít příležitost projít se po koruně hráze, kde je ve výšce 200 m umístěna ATRAKTIVNÍ VYHLÍDKA BELLA VISTA s částečně prosklenou podlahou. Výhledy jsou excelentní! Poté navštívíte MUZEUM PORSCHE v Gmündu, které představuje nejobsáhlejší sbírku těchto vozů. V případě volného času zastávka v elegantním městě SPITTAL AN DER DRAU. Odjezd na ubytování. Nocleh.

2. den: Hlavní město Korutan KLAGENFURT leží u jezera WÖRTHERSEE. Turisty láká na půvabné historické centrum a MINIMUNDUS (s kartou platí zvýhodněné vstupné) s dokonalými napodobeninami více než 150 významných staveb ze 40 zemí světa. Prohlídku si rozhodně nenechejte ujít. Po obědě vyjedete k nejkrásnější korutanské vyhlídce PYRAMIDENKÖGEL (v kartě). Posazena ve výšce cca 900 m n. m. je NEJVYŠŠÍ dřevěnou ROZHLEDNOU NA SVĚTĚ. Kruhový výhled stojí za to! Nahoru vyjedete jedním z nejmodernějších panoramatických výtahů, dolů si můžete cestu zkrátit jízdou po nejvyšší suché skluzavce v Evropě. Program dne zakončíte v jezerním městečku MARIA WÖRTH, oblíbeném místě rakouské smetánky. Užívat si můžete pěší zóny s noblesními kavárnami nebo procházky podél jezera nebo vyhlídkovou plavbu. Návrat do hotelu. Nocleh.

3. den: Po snídani přejedete k hradu LANDSKRON, z jehož teras se otevírají krásné výhledy na pohoří Karavanky. Zážitkem pro mnohé návštěvníky je nedaleká OPIČÍ HORA v Affenbergu s volně se pohybujícími makaky. Dalším turistickým magnetem je „plešatá“ hora GERLITZEN (1.909 m n. m.), která se zvedá přímo z modrých vod jezera OSSIACHERSEE. Výjezdem LANOVKOU na „SLUNEČNÍ HORU“ Gerlitzen (v kartě) a projížďkou lodí po jezeře (v kartě) se s Korutany rozloučíte. Návrat domů do půlnoci.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.  

 

 
 

Ceník

Termín 1/2 nebo 1/3 dítě do 15 let
19.6.2020 - 21.6.2020 6 490 Kč 5 990 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, 2x hotel, 2x snídaně, Korutanská karta po dobu programu, odborný průvodce CK.

Volitelné příplatky

  • jednolůžkový pokoj 490 Kč/os./den
  • večeře 480 Kč/os./den

Služby placené v místě

  • pobytová taxa 1,80 EUR/os./den

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 15 EUR

Odjezdy

  • A (Plzeň - Přeštice - Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn)
  • PS1 (Sokolov - Cheb - Mariánské Lázně - Horšovský Týn)
  • PS2 (Kašperské Hory - Sušice - Klatovy - Rabí - Horažďovice - Klatovy)
  • PS3 (Praha - Beroun - Rokycany - Plzeň)