Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2023

 

Detail [»]
-

 

Katalog si můžete vyzvednout na našich pobočkách nebo si jej prohlédnout již teď na našich webových stránkách v oddílu Katalog 2023 nahoře v oranžové liště.

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


BAYERN PARK, RÁJ FANTASTICKÉ ZÁBAVY

Kód zájezdu 991241
Stránka v katalogu 92
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Německo
Oblast Ostatní
Místo Bayern Park
Obrázek není k dispozici.

Pouhou hodinku od česko-německé hranice 2 leží na ploše 400.000 m fantastický zábavní park, který svými více než 80 atrakcemi dostává do varu všechny návštěvníky. Na své si přijdou nejen děti a mladí lidé, ale také rodiče a rozhodně i prarodiče! 

Neutrácejte za předražené atrakce na Matějské pouti, na kterých Vám budou zimou drkotat zuby. V létě s námi pojeďte do BAYERN PARKU, kde se pobaví naprosto každý! V areálu je asi 17 atrakcí pro menší děti: horská dráha Housenka láká svým úsměvem, aby Vás povozila nahoru i dolů, zatáčkami i otočkami, rafting na divoké vodě, Twinbobová dráha-dvoubob, na které je možné sáňkovat i v létě, Žabí kyvadlo s výkyvem více než 90° nebo skákací hrad. Na milovníky adrenalinu čeká např. horská dráha Čarostřelec, jedinečná svého druhu na světě! Zažijete na ní 4 inverze a 3× let hlavou dolů, tj. 40 sekund čistého adrenalinu na cca 480 m. „Šílená“ je i Příkrá skluzavka, kterou se vrháte do děsivé hloubky apod. Milovníci vody jsou nadšeni nejrůznějšími zážitkovými vodními atrakcemi. Příjemným zpestřením je také projížďka po jezeře pěkným kolesovým parníkem nebo okružní plavba v otevřených gondolách zámeckou zahradou a jeskyní. V Bayern Parku je dostatek laviček i možností k občerstvení. Park je úžasný svým propojením s okolím, kdy na samotné atrakce navazuje lesopark a velké výběhy rysů, kamzíků, kamerunských koz, makaků i vzácných bílých jelenů. Dvakrát denně se koná krmení zvířat, při kterém mohou děti asistovat. Pravidelnou každodenní akcí je také ukázka sokolnictví.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.  

 
 

Ceník

Termín CENA děti do 1 m výšky
21.7.2018 - 21.7.2018 1 290 Kč 690 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava luxbusem, celodenní vstupné do Bayern Parku, průvodce CK.

Poznámky

  • Atrakce placené v místě:
  • letní bobová dráha: 1,50 EUR/os.
  • Twinbob: 1,50 EUR/os.
  • dětské motorky: 1 EUR/os.

Odjezdy

  • A (Plzeň - Přeštice - Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn)