Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2020

 

-

 Katalog si můžete vyzvednout osobně v našich pobočkách nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám ho pošleme ZDARMA poštou až domů :-)

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


Ozdravný pobyt

HOTEL TOMMY

Kód zájezdu 0943
Stránka v katalogu 59
Kategorie Lázně a ozdravné pobyty
Země Česko
Oblast Severovýchodní Čechy
Místo Náchod
Obrázek není k dispozici.

Město NÁCHOD leží v Královéhradeckém kraji. Díky své poloze cca 50 km od Hradce Králové a těsné blízkosti polské hranice je ideálním místem pro rekreaci ve východních Čechách, které jsou plné atraktivních turistických cílů jako např. Babiččino údolí, hospital Kuks, Adršpašsko-teplické skály, polské lázeňské středisko Kudowa Zdrój apod. Samotný Náchod je městskou památkovou rezervací s historickými budovami a renesančním zámkem s francouzskou zahradou. Náchodsko je krajem minerálních pramenů, z nichž nejznámější je minerální voda Ida. Kdysi zde fungovaly Lázně Běloves, které k léčbě využívaly hlavně přírodní uhličité koupele. Dnes v lázeňské tradici pokračuje několik náchodských hotelů. My jsme pro Vás vybrali příjemný hotel Tommy.

Nově zrekonstruovaný rodinný hotel TOMMY je situovaný v malebné příměstské části zvané Babí. Je zařízený v zámeckém stylu a svým hostům nabízí relaxaci ve vlastním wellness centru. Hotel je řešený jako bezbariérový, má výtah a je nekuřácký. 

Zábava

Hotel Tommy nabízí svým hostům nové pojetí odpočinku a relaxace v podobě bohaté nabídky služeb hotelového wellness centra: široká nabídka wellness procedur, masáže, koupele, léčebné a zeštíhlující kúry a zábaly.

Ubytování

Pěkné dvoulůžkové pokoje zařízené komfortním nábytkem v moderním zámeckém stylu se nabízejí v kategorii Economy, Standard a Superior class. Všechny pokoje mají vlastní sprchový kout a WC, TV/SAT a telefon. 

Stravování

Snídaně: teplý a studený bufet. Večeře: bufet nebo servírovaná. 

 

Programy

 

WELLNESS A RELAXACE – Hotel Tommy nabízí svým hostům nové pojetí odpočinku a relaxace v podobě bohaté nabídky služeb hotelového wellness centra.

 

\"RELAXAČNÍ POBYT PRO DVA“: 2x ubytování + polopenze, 1x vstup do bazénu na 30 min. pro dvě osoby, 1x vstup do vířivé vany whirlpool na 25 min. pro dvě osoby, 1x welcome drink, 20% sleva na další procedury, parkování.

 

\"KOUZELNÝ ROMANTICKÝ VÍKEND\": 2x ubytování (Superior) + polopenze, 1x „Kouzelná chvilka“ – 60 min. romantické relaxace ve dvou (aromatická koupel v hydromasážní vaně a vstup do finské sauny v soukromé zóně wellness, Bohemia sekt a sýrový talíř), 20% sleva na další procedury, parkování.

 

\"POHÁDKOVÝ POBYT S AMOREM\": 3x ubytování (Superior) + polopenze, 1x „Romantický wellness pana Amora“ – 60 min. (bazén, whirlpool a sekt), 1x levandulová koupel v hydromasážní vaně a finská sauna na 60 min., 1x welcome drink, 1x lahev vína, župany, 20% sleva na další procedury, parkování.

 

\"SENIORSKÝ POBYT\":5x ubytování (Superior) + polopenze, 3x vstup do bazénu na 30 min. pro dvě osoby, 2x vstup do vířivé vany whirlpool na 25 min. pro dvě osoby, 1x levandulová koupel v hydromasážní vaně na 25 min. pro dvě osoby, 1x welcome drink, 1x káva a dezert, parkování

 

 

 

 

Doprava

Auto (vls. dopr.) Ano
 

Vybavení

Sprcha (D) Ano
WC Ano
TV/SAT Ano
Telefon Ano

Ceník

Kouzelný romantický víkend

Termín Dvě osoby
1.1.2020 - 20.12.2020 6 490 Kč

Pohádkový pobyt s Amorem

Termín Dvě osoby
1.1.2020 - 20.12.2020 8 890 Kč

Relaxační pobyt pro dva

Termín Dvě osoby
1.1.2020 - 20.12.2020 6 190 Kč

Seniorský pobyt

Termín Dvě osoby
1.1.2020 - 20.12.2020 11 790 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • 2x nebo 3x nebo 5x ubytování s polopenzí, ozdravný program, parkování.

Služby placené v místě

  • domácí mazlíček 600 Kč/den