Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2023

 

Detail [»]
-

 

Katalog si můžete vyzvednout na našich pobočkách nebo si jej prohlédnout již teď na našich webových stránkách v oddílu Katalog 2023 nahoře v oranžové liště.

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


ZOO WILHELMA STUTTGART & CHOV LIDOOPŮ

Kód zájezdu 991251
Stránka v katalogu 103
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Německo
Oblast Ostatní
Místo Stuttgart
Obrázek není k dispozici.

Zoologická a botanická zahrada Wilhelma ve Stuttgartu je jednou z nejstarších zahrad v Evropě. Sídlí v královském paláci z 19. století, který byl postaven pro krále Wilhelma I. Z Württemberska. Palác obklopuje zahrada v maurském stylu. Zdařilá kombinace fauny a flóry činí z Wilhelmy jednu z nejkrásnějších zoologických zahrad na světě, která svým obyvatelům připravuje co nejvěrnější prostředí podobné jejich africkému domovu.

Ráno odjezd z Plzně kolem 6.30 hod. přes Rozvadov do SRN. STUTTGART: celodenní návštěva jedinečné zoologické a botanické zahrady. Tvoří ji PARK s historickými budovami a SKLENÍKY a dále BOTANICKÁ a ZOOLOGICKÁ ZAHRADA postavená po 2. sv. válce. V historických sklenících a v oblíbené zimní zahradě krále Wilhelma jsou k vidění rostliny starší 160 let. V botanické zahradě kvete více než 7.500 druhů rostlin ze všech klimatických pásem světa. Obdivovat tu můžete orchideje, azalky, kaktusy, fuchsie, bromélie a kamélie. V ZOO Wilhelma našlo domov asi 11.000 zvířat více než tisíce druhů. Tím patří mezi druhově nejbohatší zoologické zahrady na světě. Stuttgartská zoo je světově proslulá svým CHOVEM LIDOOPŮ. Potkáte tu všechny čtyři druhy, které zde žijí v rodinném klanu s roztomilými mláďaty. Raritou je „opičí školka“ – speciální pavilon pro mladé lidoopy v Evropě. Další zajímavostí je AKVÁRIUM. Žijí v něm zvířata ze všech koutů světa od sladkovodních ryb až po nádherně zbarvené ryby z korálových moří světa. Unikátní je DEŠTNÝ PRALES. Těšit se můžete na žirafy, zebry, tygry, leopardy, medvědy, slony, plameňáky, tučňáky a další zvířata. V areálu jsou interaktivní stanice, dětská hřiště s prolézačkami, restaurace a stánky s občerstvením, obchody se suvenýry. Návrat do ČR cca 23.00 hod.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín CENA dítě do 12 let
9.5.2020 - 9.5.2020 1 790 Kč 1 590 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 10-20 EUR/os.

Odjezdy

  • B (Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn - Holýšov - Stod - Plzeň - Rozvadov)