Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2023

 

Detail [»]
-

 

Katalog si můžete vyzvednout na našich pobočkách nebo si jej prohlédnout již teď na našich webových stránkách v oddílu Katalog 2023 nahoře v oranžové liště.

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


ZOO SCHÖNBRUNN & VZÁCNÉ PANDY

Kód zájezdu 882305
Stránka v katalogu 102
Kategorie Poznávací zájezdy
Země Rakousko
Oblast Ostatní
Místo Vídeň
Obrázek není k dispozici.

Zábava

ZOO se šťastnými zvířaty“, to je motto vídeňské ZOO Schönbrunn, nejstarší zoologické zahradě na světě a nejkrásnější ZOO v Evropě, která se pyšní pandami velkými, nejpopulárnějšími zvířaty na světě.

V časných ranních hodinách odjezd do Rakouska. Před polednem příjezd do VÍDNĚ. ZOOLOGICKÁ ZAHRADA ve Vídni je nejstarší a zároveň nejmodernější zoologickou zahradou na světě. Založil ji manžel Marie Terezie Fr. Štěpán Lotrinský. Představí Vám asi 700 druhů zvířat ze všech kontinentů světa. Velkým lákadlem vídeňské zoo jsou vzácní medvídci PANDY VELKÉ a SVĚT LEDNÍCH MEDVĚDŮ, které tu můžete za sklem sledovat při plavání pod vodou. Zážitkové jsou EXPOZICE, kam VSTUPUJETE PŘÍMO MEZI ZVÍŘATA. Velkému zájmu se těší např. OBROVSKÝ SKLENÍK s expozicí PRALESA, kde se můžete pohybovat v jednotlivých výškových úrovních lesa mezi létajícími ptáky a sledovat volně se pohybující opičky. V dalších podlažích jsou velká akvária, která nabízejí skvělou podívanou na KORÁLOVÉ ÚTESY, BAREVNÉ DRUHY EXOTICKÝCH RYB, murény apod. Vídeňská ZOO Vás přenese také do pravé DŽUNGLE, na POUŠŤ nebo do POLÁRNÍHO SVĚTA tučňáků a tuleňů. Protože vídeňská ZOO sídlí hned vedle císařského ZÁMKU SCHÖNBRUNN, naskytne se Vám příležitost prohlédnout si jeho císařské komnaty nebo se projít v upravených zahradách s labyrinty. V pozdním odpoledni odjezd zpět do ČR. Návrat domů cca 22.30–23.30 hod.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín CENA dítě do 12 let
18.7.2020 - 18.7.2020 1 490 Kč 1 390 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 10-20 EUR/os.

Odjezdy

  • C (Plzeň - Stod - Holýšov - Horšovský Týn - Domažlice - Klatovy - Horažďovice - Strakonice - České Budějovice)