Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2022

 

Detail [»]
-

 

Katalog si můžete vyzvednout na našich pobočkách nebo si jej prohlédnout již teď na našich webových stránkách v oddílu Katalog 2022 nahoře v oranžové liště.

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL A MORAVSKÝ KRAS

Kód zájezdu 990272
Stránka v katalogu 76
Kategorie Zájezdy v ČR
Země Česko
Oblast Jižní Morava
Místo Lednicko-valtický areál a Moravský kras
Obrázek není k dispozici.

Jižní Morava je atraktivním regionem České republiky. Od středověku přitahovala mnohé cizí šlechtice, kteří si zde zakládali svá letní sídla. Pojeďte s námi navštívit Moravu a prohlédnout si její cenné skvosty a zázraky přírody!

1. den: Ráno odjezd na jižní Moravu. Celý den bude na programu LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL (UNESCO). Tvoří jej uměle vybudované kanály v pěkné cizokrajné vegetaci se zajímavými stavbami. Navštívit můžete romantický ZÁMEK LEDNICE v anglickonovogotickém stylu, který obklopuje francouzská a italská zahrada přecházející do anglického lesoparku. Návštěvníky láká také ZÁMECKÝ SKLENÍK se subtropickými a tropickými rostlinami nebo PLAVBA LODIČKAMI k 62 m vysokému MINARETU, který je výjimečnou stavbou tohoto charakteru v Evropě. Minaret je rozhlednou a nabídne Vám úchvatné výhledy na Lednicko, Břeclavsko i Pálavu. Odjezd na ubytování. Večeře. Nocleh.

2. den: Po snídani odjezd do MORAVSKÉHO KRASU, který je naší nejvýznamnější krasovou oblastí. Naplánovaná je prohlídka nádherné SLOUPSKO-ŠOSŮVSKÉ JESKYNĚ. Představuje rozsáhlý systém chodeb a domů ve dvou nad sebou ležících úrovních s typicky křehkou a barevnou krápníkovou výzdobou. Mezi turisty je nejznámější PUNKEVNÍ JESKYNĚ. I tady na Vás čekají mohutné slepené chrámy a chodby s působivou krápníkovou výzdobou. PLAVBA PO PODZEMNÍ ŘÍČCE PUNKVĚ patří mezi další velké zážitky, které mohou být dále umocněny jízdou KABINOVOU LANOVKOU NAD PROPASTÍ MACOCHA. Celodenní program ukončíme až odpoledne. Odtud odjezd zpět domů.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín 1 /2 1 /1
22.8.2020 - 23.8.2020 2 790 Kč 3 090 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, 1x hotel, 1x snídaně, odborný průvodce CK.

Volitelné příplatky

  • Večeře 200,- Kč/os.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 800 Kč

Odjezdy

  • G (Klatovy - Domažlice - Plzeň - Praha)